astra gsı 156 vs civic vtec 160 mı alır drag

Abi, ikisi de 240 Hp, S2K 208 Nm torka sahip 0-100 6.2 sn, OPC 320 Nm torka sahip 0-100 6.4 sn.İkisine de chip çaksan OPC olur sana 280 Hp. :)
ya benim kafamı karıştıran şu Erman rover 220 turbo 200 hp ama 0-100 6 sn 5,6 olduğunu iddia edenler de var ve kullandım gercekten dehşet bir makina yolda durmuyor 3.vitesin sonuna kadar bu durumda o makına nasıl bır teknolojide ki aradaki 40 hp farkı kapatıp kalkısta öne geciyor ve bu kadar cabuk suratlenıyor enteresan değil mi

gecen gün balıkesirden 106 gelmiş adam soruyor bana 94 mü diye yoo dedim 96 kalkalım dedim cocuga sonra dedim ki neden 94 diye adam dedi ki bana o arabalar ölüm makinası diye bende dedim ki benim araba ile 94 arasındaki fark sadece sansuzman ve body kit farkı o zaman kalsın dedi acıkca bilmem anlata bildim mi :D

gecen gün balıkesirden 106 gelmiş adam soruyor bana 94 mü diye yoo dedim 96 kalkalım dedim cocuga sonra dedim ki neden 94 diye adam dedi ki bana o arabalar ölüm makinası diye bende dedim ki benim araba ile 94 arasındaki fark sadece sansuzman ve body kit farkı o zaman kalsın dedi acıkca bilmem anlata bildim mi :D
Ya Turgay abi illa bana gidip Sfi cisiay aldırcan yaaa:) ama malesef Türkiye şartlarına göre bide tabi tipik sedan aile otomobili lazım ailecek yolculuk yaptığımız için malesef kasırgayla idare ediyorum ama bana ölüm makinası falan dedinmi yerimde duramıyom açıkcası:) ama naparsın bende onun sedanıyla uğraşıyom:D hayırlısı bakalım ayrıca yekrar diyorum;
vti deli gibi krangı çeviriyorsa sfi da deli gibi krangı ezer:) bunu bi ustamla paylaştım oda teknik verilerle konuşuyordu bende ustam ya benim anlayacağım dilden konuş dedim oda böle dedi bayılıyorum şu lafa:kop:

cengiz abi ben 106 larla kalkmazdım ama maksat çocuğun gönlü olsun gazda kestim geçsin diye ama yine geçemedi kader diyelim :)

arkadaşlar arabalarımızı millete kanıtlamaktan benzinciler zengin oldu ben artık kanıtlamıyorum ama tek yaptığım biraz arkamda kaldımı arka silgeci çalıştırmak oluyor :D:D:D anlayan anlıyo anlamayan zaten gaza basıp uzuyor giden gider yani uğraşacak değilim ya dimi ama :D

arkadaşlar arabalarımızı millete kanıtlamaktan benzinciler zengin oldu ben artık kanıtlamıyorum ama tek yaptığım biraz arkamda kaldımı arka silgeci çalıştırmak oluyor :D:D:D anlayan anlıyo anlamayan zaten gaza basıp uzuyor giden gider yani uğraşacak değilim ya dimi ama :D
Murat abi işte bendemi öle yapsamki:) lakin bende silecek yok:( neyse bende topukjluyom sellektör çaktığıyla kalıyo:kop: yaw anlamıyorum sedan olduğu içinmi küçümseniyo herkes benim aracı gördümü havalara geliyo:kop: bi dahaki ışıkta bakakalıyo:eek: :eek: :eek:

Geri