astra gsı 156 vs civic vtec 160 mı alır drag

:kop: osman ayıp sana 106 ıle beraber gazlıyor musun hıc yakıstıramadım :rolleyes:
Bakma Cengiz abi o araçlarda deli bişey yahuu yani ben nerde görsem solu tekediyom:o aman geçip gitsin die başıma bela olmasın die:) ama tabi ders vermekte lazım yani öle gençleri buldunmu affetmicen cengiz abi yoksa ayakları yere basmıyo:) ben cisiay tokatladım die nam salar :D sonraki o hele hiç tavsiye edilmez:)

Bakma Cengiz abi o araçlarda deli bişey yahuu yani ben nerde görsem solu tekediyom:o aman geçip gitsin die başıma bela olmasın die:) ama tabi ders vermekte lazım yani öle gençleri buldunmu affetmicen cengiz abi yoksa ayakları yere basmıyo:) ben cisiay tokatladım die nam salar :D sonraki o hele hiç tavsiye edilmez:)
burak ben oyle trafıkte makası falan pek sevmem zaten yası ıcabı bıraz abes kacar ama yol bos olursa ve benım makına hızlanırsa o zaman tehlıke 106 ıle sarkoye dogru kapıstıgımızı varsay ben onden gıder sahılde guneslenırım özellikle atletimi cıkarmadan :) bende amele yanıgı olur o anca gelır :)

burak ben oyle trafıkte makası falan pek sevmem zaten yası ıcabı bıraz abes kacar ama yol bos olursa ve benım makına hızlanırsa o zaman tehlıke 106 ıle sarkoye dogru kapıstıgımızı varsay ben onden gıder sahılde guneslenırım özellikle atletimi cıkarmadan :) bende amele yanıgı olur o anca gelır :)
Tabi cengiz abi trafiği tehlikeye sokacak durumlara bende kızarım zaten:mad: (geçen öle bi genç yüzünden belediye kamyonunun önüne kırmak zorunda kaldım allahtan usta şöförmüşte üstüme binmedi:o )neyse konumuz diil tabi işte cengiz abi bende o yüzden diyorum akılları başlarına gelsin die:) sonra tutturuyolar opeller yürümüyo die :good: biz basmıyoruzki:D

evet bu şekilde devam edelim tahriklere kapılmadan efendi efendi opellerimizi sürelim, yaşam hakkı kutsaldır, kimsenin elinden bu hakkı zibidi gibi araç kullanarak almayalım yarışmak istiyorsak bizim mayıs ya da haziranda yapacağımız gibi pistlere gidelim diyelim ve fazla da konuyu dağıtmadan işi tatlıya bağlayalım :) sonra off topic yaptık diye kızıyorlar

Abi, ikisi de 240 Hp, S2K 208 Nm torka sahip 0-100 6.2 sn, OPC 320 Nm torka sahip 0-100 6.4 sn.İkisine de chip çaksan OPC olur sana 280 Hp. :)

Geri