astra gsi (sfi) bmw 320 d 2006 model

astra gsi (sfi) bmw 320 d 2006 model

• astra gsi

Oy: 25 44.6%
  • 320 d

Oy: 31 55.4%

• Kullanılan toplam oy
    56
  • Anket kapatılmış .

B**** K****

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok artık yani burda yaklaşık tam bilmiyorum ama 400nm ye yakın bi tork söz konusu gsi poposunu kaldırana kadar ohoo :D

setapxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
biz aynı aracı 2 kez gectik...bmw de 321 lik m3....oynama varmı bilmiyorum...ama bitane daha vardı m3 o makina baya bi dolu idi onada kıl payı gecildik... öle diyeyim sana....bunlar tesadüf olamaz dimi...bakarsan bağ olur bakmazsan dağ olur diye bi laf var..biz ona bakarsan gsi olur bakmazsan at arabası olur diyoruz..:D

thundercat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gsi 1994 model bmw 2006 model arada yıpranma payı da var arkadaşlar hem diyelim gsi bmw 3.20yi geçti gsi daha iyi mi denilecek ya tama ben de seviyorum gsileri ama abartmamak lazım

Fır@t

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım benim 96 gsi sfi ım var ve daha iki gün önce tanımadığım bir 2008 320 d ile yaklaşık 3 ışık ,ort. da ise 5-6 km dur kalk yapmamıza rağmen inan yetişemedi bazı tork lar süreklilik arz etmiyor, bakmayın 400 nm olduğunu vites aralıkları sanırım okadar kısa ki değişim sırasında alınan zaman kaybından bizim araçlarımız çok faydalanıyor.benim araç 110 te 3 e geçerken o boşluktan olsa gerek hep arkamada kaldı ve 3 ışıkta arkamdan takip etti ve sonunda pes etse gerek yolu değiştirdi.m3 ler konusunda haklısın onuda kullandım 321 likler başka bir dünya.(Elbette 320 D. tamam gsi'lar iyi araçlar ama bu kadar da desteksiz atmamak lazım. 170 hp 400nm lik bmw yi de geçecek değil yani. M3 le karşılaştırsak gsi ona bile kafa tutacak neredeyse.)

gsı(sfı) kalkıs da basarılı bı arac bırakda ısıklarda barız ustunlugun olsun ;) pekı yurudugun bmw'nın aktarmasını kontrol edebıldın mı? belkı trıptonıkdı ;)

VECTRAGTA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dohc sfi 320 d yi alır ve bir daha yol vermez o torkla o kasa biraz zor kalkıyor bmw güzel araç arkadaşımda var ara sıra biniyorum ama dohc sfi yi geçmesi zor görünüyor. bmw popoyu
kaldırana kadar kalkar gider astra bence siz bmw yi fazla büyütmeyin gözünüzde bugune kadar 323 (benim arabamdı) 325,328 330 m3 kullandım bazı araçların motorları yenileri yerine konamayacak kadar iyidir astra gsi ve vectra gt a bunlardan biri

Son düzenleme:

hakan_yucel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende inanmıyodum gsi ın 320 d ye kafa tutabilceğine ama geçen gün arkadaşımın 4 kapı 3.20d tiptronik aracıyla boş yolda uzunda gazlıyınca altımda bi gsi olsa sonuçun ne olacağını anladım.benim araç taş çatlasa 110 hp 150 nmde torku vardır.beni geçip gözden kaybolcağını düşünürken inanın 140 da arkamdan beni ufak ufak geçmeye başladı ve öyle bekledğim gibide gözden kaybolamadı:)en azından kovaladım ve burdanda çıkcak sonuç altımda bi gsi sfi olsa hiç şansı yok bana göre söyliyen arkadşlar doğru söylemiş.