astra gsı vs typer

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu sfi olmasa ne konuşcaktık acaba:)
ne sfımıymıs bee sizin site sayesınde daha çok sevmeye başladım:)

206gti olayında typerı gecen 206çiplı kapak taslamalı fılandı..
ayrıca daha önce dediğim gibi 300mde 106 vti sfi bunlar gecebılır typerı;)

rollde ama hiçbi hiç sansı yok en ıyısı 60 160 da 3 boy yer:)
artı fırata katılıyorum ustte yazdığına:)

Bu sfi olmasa ne konuşcaktık acaba:)
yabiki o zaman şanlı ecoteci konuşulacaktı Deniz abicim:D (Tabi neresi konuşulacaksa:( ) ama o küçümsediğiniz ecotec bile neler yapıyo göreceksiniz yakında hatta bmw tokatladığım video var attığım zaman siteye koycam:cool: FOREVER ECOTEC:kop:

arkadaşlar bu pazar drak var haberiniz olsun bütün gsı lar orda olması lazım ona göre gerekirse tek başıma giderim ama ben arkadaşlarımın yanımda olacağına inanıyorum

Burdaki GSI ecotec ve ecotec 2.0'a yapılabilecek bütün modifikasyonlara sahip 190hp gibi bir gücü var.Geçmesi normal.CTR'da yüklensin o kadar evolara kafa tutar;)

arkadaşlar drag yeri büyük ihtimal kasımpaşadan çağlayana giden yol üzerinde olacak henüz kesin deyil kesinleşince ben yazıcam konuyu takipte kalın

birde oraya orjinal gsı jantı olan bir araç gelmesi şart lastikleri deyişicez ona göre

birde oraya orjinal gsı jantı olan bir araç gelmesi şart lastikleri deyişicez ona göre
Valla osman kardeşim bişi dicem ama sakın kızma sen o arabaya çok güveniosunda o arabanın eski hallerinide biliorum ben 34 VSL 77 sarışın bi bayan kullanıyordu o arabayı 2 sene önce araba ağlıodu ama iii toplamışlar aracı ;) hiç kendini yorma orjinal gsi jantı ile falan yürü gitsin inş. hayal kırıklıına uğramazsın :) zevk için yürüyceksin anladıım kadarıyla sende ?

arkadaşlar drag yeri büyük ihtimal kasımpaşadan çağlayana giden yol üzerinde olacak henüz kesin deyil kesinleşince ben yazıcam konuyu takipte kalın

Drag yeri olarak trafiğe açık alan mı seçtiniz?

Bence FORUM KURALLARINI iyi oku Osman kardeşim!! Hadi diyelimki trafiğe kapalı alanda deniyeceksiniz ve sende kendini kimseye sormadan GSI dünyasının temsilcisi seçtin..Arabana o kadar güveniyor musun?Hiç başka standart bir GSI ile denedin mi arabanı?Ya da hiç daha önce drag veya rolling yaptın mı?Eğer geçilirsen (ki bence öyle olacak) bizlerin forum alemlerinde ne hale düşeceğimizi düşünüyor musun?

Bence 1 kere daha ve iyice düşün..En önemliside sakın ama sakın bu illegal olaya opelim.net adını karıştırma!!

Saygılar!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri