astra gsı vs typer

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Lada'nın da gsi ı geçtiği videolar mevcut Abicim..nasıl olcak:)

Lada'nın da gsi ı geçtiği videolar mevcut Abicim..nasıl olcak:)
ama ben dedimki arabadan arabaya fark var snn arabanla bende bi beyaz var şu an serviste dt plakalı 94 gel kaldıralım senle sen inanki bu astraya 200 metre fark atarsın dar ile buda ne demek arabadan arabaya deişir lada istrisna o araç arızalı idi zate draglara bile girmesi ihtimaldi ama girdi işte :)

ama ben dedimki arabadan arabaya fark var snn arabanla bende bi beyaz var şu an serviste dt plakalı 94 gel kaldıralım senle sen inanki bu astraya 200 metre fark atarsın dar ile buda ne demek arabadan arabaya deişir lada istrisna o araç arızalı idi zate draglara bile girmesi ihtimaldi ama girdi işte :)
peki 206 gti sfı ı alabilirmi sence
hayatta alamaz
fakaaattt bende çok 206 gti tayyar ayıklayan videoları var hemde ben çektim draglarda 4/5 tane net koyarım isterseniz

yahu standartta,
ikisi de eli ayağı düzgün standart olsun,

SFI kafadan 1,5-2 boy yer...

Hadi ben olsam yarım boy iyi derece olur :D 1 - 1,5 diyelim biz ona :D:D:D

stock halleri ile elbette type R alır ancak şunu unutmamak lazım stock ama sağlıklı bir sfi (bobini kablolarına kadar yeni olacak) herzaman çok iyi bir araçtır rakibi kim olursa olsun en ufak hatada ağlatır rakibini

gsi ları çok sevsemde gerçekçi olmak lazım gerek teknoloji gerekse performans açısından bence type r gsi yer atar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri