astra gsı vs typer

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
şaka bi tarafa Engin senin araba felaket gidiyormuş duyduk artık ne var bilmiyorum

O Astra oldukça yüklü ve Ecotec motor..OTODROM'da 10.286 çok çok iyi bir derece sayılmaz! TypeR da veya sürücüsünde bir sıkıntı olduğu ortada..Her 2 araçta standart ve sürücüleri hatasız olsa TypeR pistleri dar eder Astra'ya
ŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ
kaçtane kalktıysam ben hiç te dar edemedi ama bana nası olacak bu şimdi astradan astraya fark var yavuzum tayyar astrayı maalesef geçemeeezzzzzz geçemiyorda

Yapmayın arkadaslar arac sürücüleri değil ARAC tartısma konusudur ve malesef Type-R Gsi'yi deil gecmek üzerinden atlamaktadır Osman bence sen fazla fanatik davranıyosun.Bende hondam.com'a üyeyim ama senin Opel sahibi olduktan sonra ki tavırlarını actığın konuları (özellikle OPEL vs HONDA karşılaştırmalı ve yanlı konular) TASNİF etmiyorum.Bize düşmez ama böle LUZUMSUZ işlerle uğrasmamanı tavsiye ederim.Aracın cok güzel kazasız sürüşler!!!

Arkadaşlar bende bir gsi sfi kullanıcısıyım aracımda kısa şanzuman var ve draglara katılan arkadaşımın typer'la en az 10 defa kalktık ve hep ben kazandım
sana aynen katılıyorum astradan astraya fark var mesela madem o kırmızı astra 190 ps ufuk diye bi kardeşimin arabası bayaada sıkı üstelik eco tech 136 ps den modlanmış makine 190 ps verdiğini biliyorum yapanda bahar otomotiv benlede kalktı ya sonuç ?
astradan astraya fark varrrrrrrr astradan tayyarada :):)

Standart? Standartta tayyar GSI ın içinden geçer abi..
standard da bişi diyemem tabiiki biri 150 dieri 200 :):) ben moddan bahsettim neticede o kırmızı astrada modlu zaten tayyar std dır muhakkak

Yalçın, stok typer'la stok sfi kalkış ve roll yapsa galibi kim olur?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri