astra gsı vs typer

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
arkadaşlar hondam com karışmış durumda drak teklif ettim varsa vtec i olan erkek buyrun diye bir pazar hep beraber gideriz

Aga sen napıyon delirdin mi ? Hondacılar manyak modlama yapıyorlar çok deli araçları var.Ben gördüğüm bir canlı örneği iletiyim hemen size.
Team paşaoğlunda dyno ya çıkmaya gitmiştim.Orada 1 adet Honda vtı dediklerimidir nedir orj 150 bg mineymiş onu modlamışlar.Benim Dynodan gördüğüm oran halen aklımdan çıkmıyor 464,4 bg .Torkta 400 ün üzerindeydi.bg den tork a bakma fırsatım olamamıştı..

Ya plakasınıda hatırladım hehhhhheeeee 34 ... 16

isteyen bu araçla draga girsin derim:)

... yı merak edenlere özel mesaj olarak atabilirim:)

Son düzenleme:
Hehehehe Arkadaşlar o Typer de HAN 59 plakalı typer istanbulun en son en iii yürüyen typerlerinden biriydi onu öle yükleyen birisinin o arabayı kötü kaldırma ihtimali varmı ? Hadi birinde kaldıramadı 2. sindedemi kaldıramadı ? hee tabi GSİ yi 2003 2004 senesinde tanıyanlara göre Typer Ezer ama GSİ yi 94 95 96 senelerinde tanıyanlara görede GSİ ufak tefek oynamalarla birçok arabaya pistleri dar eder.. SFİ Stock 170 180 hp olsaymış zaten varya Offf offff nese bu benim görüşüm:D:D:D

Samet abi naptın yaa sen opelcilerin bu video yüz karası youtubeun yöneticilerine mesaj yollayıp kapattırcaktım yaa bu videoyuyu gıcıklık olsun diyemi koydun:mad: yok etmek lazım millet benle kafa buluyo bu video sayesinde yaa sizin spor model dediğiniz araç daha kıçı kırık samaraya geçiliyo die:D walla nerden buldun tüh ama işte gerçeği bilmiyolar modlu olduğunu hehe

arkadaşlar hondam com karışmış durumda drak teklif ettim varsa vtec i olan erkek buyrun diye bir pazar hep beraber gideriz
Osman abi bence drag'ı boşverde sen rolling teklif et bence daha mantıklı hem aracın daha ön planda olacaktır bana göre 3. vites en iyisi ama sen daha ii bilirsin sonuçta kendi aracımında gerçekten 3. vitesine fazla güvenim var bana göre yüzünü kara çıkarmaz;) eğer öle bi durum olursa lütfen videoya çekmeyi unutmayın benim gibi uzaktaki üyeler meraktan ölür

Aga sen napıyon delirdin mi ? Hondacılar manyak modlama yapıyorlar çok deli araçları var.Ben gördüğüm bir canlı örneği iletiyim hemen size.
Team paşaoğlunda dyno ya çıkmaya gitmiştim.Orada 1 adet Honda vtı dediklerimidir nedir orj 150 bg mineymiş onu modlamışlar.Benim Dynodan gördüğüm oran halen aklımdan çıkmıyor 464,4 bg .Torkta 400 ün üzerindeydi.bg den tork a bakma fırsatım olamamıştı..

Ya plakasınıda hatırladım hehhhhheeeee 34 ... 16

isteyen bu araçla draga girsin derim:)

... yı merak edenlere özel mesaj olarak atabilirim:)
kardeş o turbodur be atmosferikten bahsediliyo o zaman bende turbo astramı çıkariim o zaman hondacılarla bol bol kalkarız izlersiniz bakalım neler olacad :::)

ogünkü draglarda bende vardım o lacivert astra gsi yi zaten geçmeyen kalmadıki o gün sonra bayaa konuştuk ertesi gün madara oldu diye kapak açtırmış tüm siboplar nerdeyse yanıkmış e ladada geçsin varsın bea haa bu arada gerçek ortada araba yanıkta çatlakta patlakta olsa ölüsü bile gidiyo hattaa draglara bile ite kaka giriyosa işte GM farkıdır bu yürrübe astra f :):)

Gsi'si olan gsi diyo..Hondası olan honda diyo..Bu işin bir aslı yokmu yaw..Objektif bir bilirkişi yorumu bekliyoruz :)

ogünkü draglarda bende vardım o lacivert astra gsi yi zaten geçmeyen kalmadıki o gün sonra bayaa konuştuk ertesi gün madara oldu diye kapak açtırmış tüm siboplar nerdeyse yanıkmış e ladada geçsin varsın bea haa bu arada gerçek ortada araba yanıkta çatlakta patlakta olsa ölüsü bile gidiyo hattaa draglara bile ite kaka giriyosa işte GM farkıdır bu yürrübe astra f :):)
Hahaha ewt abi bende ordaydım hatta bi 306 GTİ GSİ yi geçmek için baya hırs yapmıştı drag yapatken ilk 100 lükte Kol çıkartmıştı :D:D Tam rezillik valla yakarım o arabayı yakarm :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri