Astra GTC Hakkında Herşey

Ynt: Astra GTC Hakkında Herşey

motor seçeneklerine bakınca bana hiç cazip gelmedi benzinli en güçlü motor bendeki ile aynı ,yahu insan biraz daha güçlü bir motor koyar şu araca,birde arkası fazla havada araç yerden çok yüksek bu aracın yere oturması lazım sanki iyice hızlanınca yerden havalanacakmış gibi bir izlenim veriyor.

bizim araçların kapılarındaki bıçak sırtı şeklini bu araçta ters koymuşlar  :)

bu aracla bırlıkte  17 lık gtc jantlarıda cıkarmıkı hasta oldum jantlara  greatt

daha önce takip ettiğimiz konsept araçla hiç alakası yok diye düşünüyorum, motor seçenekleri bir GTC için berbat "astranın yeni sporcusu" denilen ve enfazla 180 HP üreten bir araç olmamalı, ben 220-250 HP lik bir güç bekliyordum Astra GTC den.
bakıldığı zamanda, kendi aracımdan çok büyük bir farkı yok sadece merak ettiğim ağırlığı ancak araç hafif olursa performansı etkiler e bu kasanında hafif olacağını hiç sanmıyorum.
ilk görüntüleri gördüğümde üzüldüm açıkcası.

1,4 120HP seçeneği hakkında fazla yorum yapmak istemiyorum ama GTC ye konulacak bir motor değil üstelik aracın ağırlığı hala 1350kg-1400kg arasında ise GTC ye 1,3 95HP koysalarda olurmuş diye düşünüyorum.

NewPa1n link' Alıntı:
daha önce takip ettiğimiz konsept araçla hiç alakası yok diye düşünüyorum, motor seçenekleri bir GTC için berbat "astranın yeni sporcusu" denilen ve enfazla 180 HP üreten bir araç olmamalı, ben 220-250 HP lik bir güç bekliyordum Astra GTC den.
bakıldığı zamanda, kendi aracımdan çok büyük bir farkı yok sadece merak ettiğim ağırlığı ancak araç hafif olursa performansı etkiler e bu kasanında hafif olacağını hiç sanmıyorum.
ilk görüntüleri gördüğümde üzüldüm açıkcası.
+1 özellikle içine hiç birşey yapılmamış eskiden de bizim astranın dıştan daha güzel olduğunu düşünüyordum şimdi kesinleşti özellikle fuardaki o müthiş kırmızı renk yerine sarıyı görünce kesinlikle alınmaz şahsi fikrim özellikle bizim astra dan ona geçilmez sadece başkaları için yeni bir tercih olabilir ancak tek jantları beğendim ayrıca büyük ihtimal tek türkiye ye gelmez ama alman sitesine ilk tıklayıpta o plastik jantları görünce tamamen gözümden düştü

Arkadaşlar okuduğum kadarıyla GTC nin süspansiyonları bizdekilere oranla daha fazla sportif kullanıma yönelik olarak yeniden yapılandırılmış,bir nevi iyileştirme(kendi deyimlerine göre) yapılmış.Ama  videodan ve resimlerden de gördüğünüz üzere araçta bizimkilerden farklı hiçbirşey yok,sadece ön farlarda artık sinyaller bulunmakta bir de usb ve aux girişlerinin yanında bir de microSD kart girişi bulunmakta.Bu benim gördüklerim.Bir de gözüme çarpan önemli gördüğüm bişey,reklam aracının heralde en full modeli olması gerekiyor,yalnız bu araçta sunroof veya cam tavan hiçbirşey yok.... 

Dün cyclone un faturasını almak için gittiğim bayide aracın ne zaman ve hangi motorlar ile geleceğini sordum, Kasım ayında gelecekmiş, 1.4 ve 1.6 Turbo motorların geleceğini söyledi. Özellikle 2.0cdti ı sordum yine klasik vergi bahanesinden dolayı getirmeyeceklerini söyledi.

Bizde usb girişi olan yerin formu. biraz daha değişik olmuş burada..Sanki usb girişi değil de sd kart girişi gibi yapmışlar..Belki de göz yanılması..

Geri