Astra GTC Hakkında Herşey

Ynt: Astra GTC Hakkında Herşey

Fiyatlar Türkiyede çok farklı olacaktır elbet ama en azından motor seçenekleri hakkında bir fikrimiz oldu, tabi bunlardan hangilerini ithal ederler orası bilinmez.Paylaşım için teşekkürler sn.turbocosmo61.

bu sarı alınsa 2. elde ne olur acaba ne diyorsunuz?

Vallahi tek dizel seçenek 2.0 cdti, ' 1.7 nin vergisi fazla ondan türkiyeye getirmiyoruz  blahhh' diyen opel yetkilileri, bu sefer nasıl bir tutum sergileyecekler merak ediyorum :)

Gökhan_55 link' Alıntı:
Sarı olsun yada olmasın bu tarz coupe araçların ikinci eli biraz sıkıntılı oluyor elbet, birde buna böyle bir renk eklenince daha da zorlaşabilr alıcı bulmak, üstelik türk insanının en büyük tercihi olan dizel motor seçeneği, bu araçta 2.0. Ama ben yinede bu aracı alan satmaz diyorum :)

markopasa86 link' Alıntı:
[quote author=Gökhan_55 link=topic=1665.msg35837#msg35837 date=1307472699]
Sarı olsun yada olmasın bu tarz coupe araçların ikinci eli biraz sıkıntılı oluyor elbet, birde buna böyle bir renk eklenince daha da zorlaşabilr alıcı bulmak, üstelik türk insanının en büyük tercihi olan dizel motor seçeneği, bu araçta 2.0. Ama ben yinede bu aracı alan satmaz diyorum :)
[/quote]

ama megane coupe ve rocco baya iyi satılıyor 2. elde bile?

markopasa86 link' Alıntı:
Fiyatlar Türkiyede çok farklı olacaktır elbet ama en azından motor seçenekleri hakkında bir fikrimiz oldu, tabi bunlardan hangilerini ithal ederler orası bilinmez.Paylaşım için teşekkürler sn.turbocosmo61.

Rica ederim sn.markopasa86,yani ben baktıkça acaba çıkınca bişey yapıp takasla değişsem mi diye düşünüyorum.. dancee

Doğru olabilir Gokhan Bey ben rakamları bilmiyorum, ama Türk insanındaki sedan otomobil tutkusu ve sedan otomobil seçeneklerinin fazlalalığı, genelde 2. elin bu yönde olmasına yol açıyor. Benim aklımda Türkiyede coupe nin 2.el piyasasında çok fazla rağbet görmediği, en azından hatchback ve sedan araçlara nazaran. Ama yanılıyor olabilirim :)

turbocosmo61 link' Alıntı:
[quote author=markopasa86 link=topic=1665.msg35836#msg35836 date=1307472508]

Rica ederim sn.markopasa86,yani ben baktıkça acaba çıkınca bişey yapıp takasla değişsem mi diye düşünüyorum.. dancee
[/quote]

+ 1

Sanırım bu fotoğraflardaki iç mekan fotoğrafı, sport model için, benim GTC gümbür gümbür geliyor konusuna koyduğum videodaki iç mekan SRI modeline ait  023hm şu S/S ne anlama geliyor acaba, otomatik vitesmi ?

Geri