Astra GTC Hakkında Herşey

Ynt: Astra GTC Hakkında Herşey

harika bir kombinasyon. GTC yi belki alamayız ama jantları alabilirz.

Jantları alırız almasına da 20'' arkadaşlar,bu yollarda nasıl kullanırız,resimlere bakıp iç geçiriyom hala steering

Beyaz ve Kırmızı nın tasarıma katkısı ve
jantları offf dedirtiyor...

Allah nasip ederse 9 hafta sonunda sali günü beyaz Astrama kavusuyorum. Buruk bi sevinc yasiyorum. Siparis verdikten sonra GTC modeller cikti, yani bu güzellikten mahrum kaldim. Acaba bizim Astra J leri GTC lere benzetebilirmiyiz ki?  Yada ayni havayi yakalayabilirmiyiz? 023hm

Gökhan_55 link' Alıntı:
diyecek bir söz bulamıyorum:(( satacak mıyız arabaları yoksa yine:((
valla bana pek cazip gelmedi gtc,içi bizimkilerden farklı değil motor en güçlüsü bende olanla aynı şeklide beni cezbetmedi yani arabamı sattıracak bir çekiciliği yok.haa ama sen dersenki gökhan ben 180lik için alırım ozaman başka  011zaa

ulas79 link' Alıntı:
[quote author=Gökhan_55 link=topic=1574.msg37035#msg37035 date=1308338109]
valla bana pek cazip gelmedi gtc,içi bizimkilerden farklı değil motor en güçlüsü bende olanla aynı şeklide beni cezbetmedi yani arabamı sattıracak bir çekiciliği yok.haa ama sen dersenki gökhan ben 180lik için alırım ozaman başka  011zaa
[/quote]

abi bu araba bizimkilerden alçakmış bizimkiler çok azda olsa geniş ve süspansiyonu oldukça farklıymış bizimkilere nazar... bence bi daha düşün:)

sarı*kırmızı*beyaz süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Iste bu araba alinir ... en cok yakisan renk hangisi sizce ? ben kullanimi kolay oldugu icin beyaz secerdim ama boylesine spor bir arabaya da daha iddiali bi renk yakisir aslinda.

Gökhan_55 link' Alıntı:
[quote author=ulas79 link=topic=1574.msg37078#msg37078 date=1308391036]
[quote author=Gökhan_55 link=topic=1574.msg37035#msg37035 date=1308338109]
[/quote]

abi bu araba bizimkilerden alçakmış bizimkiler çok azda olsa geniş ve süspansiyonu oldukça farklıymış bizimkilere nazar... bence bi daha düşün:)
[/quote]
hele bir gelsin inceleriz :)

Bu araca 140hp pek yetmez gibi gelse de firma standart Astra lara göre daha performans odaklı şanzıman ayarları vb ile aracı hırçınlaştırmış olabilirler ayrıca sürüş kalitesi de farklı olacakmış hatta sınıfının en iyisi olacağı iddia ediliyor zaten standart Astra da bana göre en iyi bir iki modelden biri.

Geri