Astra GTC Hakkında Herşey

Ynt: Astra GTC Hakkında Herşey

Bunun 2.0 CDTI dizel bir motoru vardı, kaç hp olduğunu hatırlayamadım şimdi, onu getirsinler de en azından 'almaya niyetlenelim' :). Babası benzinci bir kızla evlenmeden 300 hp lik bir aracı almaya cesaret edemem ben. :)

markopasa86 link' Alıntı:
Bunun 2.0 CDTI dizel bir motoru vardı, kaç hp olduğunu hatırlayamadım şimdi, onu getirsinler de en azından 'almaya niyetlenelim' :). Babası benzinci bir kızla evlenmeden 300 hp lik bir aracı almaya cesaret edemem ben. :)
011zaa

Bu haftaki Autoshow dergisinde bulunmaktadır,telif hakkıyla ilgili sorun çıkabileceğinden resimleri kaldırdım,ilginize teşekkürler.

Auto Show, Mercedes ve VW hayranıdır...

Sayın turbocosmo61 Yaptığınız birebir canlı alıntı yüzünden başınızı ağrıtabilirler. Siz bilirsiniz de bence artık kaldırın resimleri.

Hadi ya,olur mu acaba,riske atmamak lazım,teşekkürler uyarınız için,zaten okuyan okumuştur kaldırma zamanı geldi

güzel olmuş
ama gtc nin kendi jantları benim daha çok hoşuma gitti
gtc saf haliyle baya bir sportif gerçekten

aynen jantlar olmamis kesinlikle. Sahsen body kit, sonrada cift egzost gibi dis modifiyelerden hoslanmiyorum, stock gtc cok guzel

Ön tampon eki ve yan marşbiyelleri beğendim ama arka difrizör ve jantları beğenmedim bende.

Geri