Astra H & Golf V

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan toGah
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Astra H & Golf V

• 2004-2005 Astra H Elegance

Oy: 33 61.1%
  • 2004-2005 Golf V Comfortline

Oy: 21 38.9%

• Kullanılan toplam oy
    54
Golf derim ben. Arkadaşımda 1.6 FSI var içi falan her yol astradan güzel. ama 1.6 102 beygirliği olacaksa olmasın daha iyi.

astramı almadan önce çok golf baktım,astranın iç mekan kalitesi ne midlene'da nede comfortline'da vardı sensör mensörde benim için hikaye zaten direkmen astra dedim birde dizel olunca golf molf kalmadı aklımda,yeni kasaları incelemedim belki fikrim değişir bilemiyorum,wv de taktığım konu dizellerin 1,9 olması bence türkiye için olumsuz bir şeçenek,1,5 - 1,6 sını yapsa yok satar eminim

abi 8 v motor mu olur yaw oldum olası sevmedim woswosu...

okadar küçümsemeyin 1,6 102 hp 8v motorlar golf 4 te kullanıyordu gene golf 4 te 1,6 8v motorları emekli edip 1,6 16v 105 hp motorlara terfi edildi. golf 5 de 8v motor hiç kullanılmadı 1,6 16v 105 hp ve 1.6 16v FSI 115 hp motorlar kullanıldı.

Performansının kanıtına gelince 16v 115 hp golf 5 ler spor konumda 1,6 16v GTC ler ile denk gidebiliyor.

astra h derim.golf tsi da sahip olmuş biri olarak.golf daha geniş daha tok ama çok yakıyor.performans bakımından da iyi değil.virajları iyi alsa da arkadan kolay bırakıyor bazen.içeride çıtırtı oluyor bozuk yolda.sadece imaj ve ortalama kalitede kullanımda sınıfında kaliteli bir araba istiyorsan golf.yok benim için bazı yönlerden fazlası diyorsa astra...

Geri