Astra H & Golf V

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan toGah
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Astra H & Golf V

• 2004-2005 Astra H Elegance

Oy: 33 61.1%
  • 2004-2005 Golf V Comfortline

Oy: 21 38.9%

• Kullanılan toplam oy
    54
Astra H'nin ic kalitesi daha iyi (bircok Avrupa'daki testlerde kanitlandi). Dizayni zaten Golf'ten cok üstün. Motor da cok iyi. Zaten sadece 1.6 FSI ile karsilastirilabilir. Test performanslari hemen hemen ayni düzeyde ama Golf 1.6 FSI'nin fiyati cok yüksek.

Valla ben size söyle söyliyim İlk aracım e36 beyaz coupe ydi dıstan araba yanıyodu ama içine oturunca beni bir türlü tatmin etmiyodu ve aracım biraz sorunluydu 2-3 haftada bi servise gidiyodum bir araba parası masraf ettim sonra 2005 astra easytronic aldım onu sattım simdi gtc aldım ve satarsam yine opel almayı düşünüyorum.Wv gurubunu hiç düşünmedim cünkü 2 arkadasımdada vardı sattı bana alma dedi ve içine bindiğimde içindeki plastiğin ne kadar kalitesiz oldugunu gördüm aynı sorunu onlarda bana söylemişlerdi belki ön yargılı oldu ama içinin malzemesini hiç beyenmedim.Araclara bakarken hiç Wv bile bakmadım belki de ilk aracımın bana bu kadar sorunsuz olması bana opel e baglanmamda unsur oldu.Opelin tasarımı bence wv geninkilere göre kat kat üstün

yeni kasa golfler güzel ama golf 5le kıyaslama yapılacaksa bence astra olmalı tercih.golf 5lerin konsol biraz sorunlu sanırım fazla ses yapıyormuş bende aracımı almadan iki seçenke arasındaydım şimdi iyiki astram var diyorumhem ekonomik hem şık.

Astra H'nin ic kalitesi daha iyi (bircok Avrupa'daki testlerde kanitlandi). Dizayni zaten Golf'ten cok üstün. Motor da cok iyi. Zaten sadece 1.6 FSI ile karsilastirilabilir. Test performanslari hemen hemen ayni düzeyde ama Golf 1.6 FSI'nin fiyati cok yüksek.

Katılıyorum

yalnız yukarda onayladıklarımdan farklı olarak bişeyi atlamışım, dürüst olmak gerekirse golf iç mekan kalitesi konusunda biraz daha önde

Geri