Astra H MI -- Vectra C mi???

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan _SeRcAn_
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Astra h mı -- Vectra c mi?

• Kullanılan toplam oy
    61
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
1.6 alacaksan Vectra'yı düşünme bile. 1.9 CDTI alacaksan da Vectra'nın tadından yenmez...

sana itimat etmiyorum.. 17 yaşında hangi araba????

vectra c 1.9dti 150hp bunun altı vectra da senin işine yaramaz madem 320 düşünüyodun

babalara bak ya daha 2 sene önceden soruyolar oğlum sana ne alıyım :)

önce sen bence bi arabayı haket binecek yüzün olsun hayırlısıyla bi öss sınavına kilitlen forumlarda ne işin var :D

Vectra C biraz daha oturakLı bi araç yaşına göre bence en iyisi astra H sedanına girmiceksen tabi ...

vectra c 1.9dti 150hp bunun altı vectra da senin işine yaramaz madem 320 düşünüyodun

babalara bak ya daha 2 sene önceden soruyolar oğlum sana ne alıyım :)

önce sen bence bi arabayı haket binecek yüzün olsun hayırlısıyla bi öss sınavına kilitlen forumlarda ne işin var :D

buğra tavsiyelerin için teşekkürler öss başarılı olmayı düşünüyorum zaten 3,20 almazlar çünkü 3,20 alırlarsa gerçekten uzun yaşayacağımı sanmıyorum çünkü 3,20 cok deli bir araç hele benim elimde olursa düşünmmek bile istemiyorum...:confused::confused:

sana itimat etmiyorum.. 17 yaşında hangi araba????

yaa nolur bana itimatt ett arabayı alınca fotolarını koyarım inanmıyanlar için yaşım 17 ama su an 2002 astram war benim kimseden gizlim saklım yok yasımı acık acık yazarım...

ya warya aksam aksam uğraştığım şeye bak opelim.neti sewerek girdiğim bi site paylaşım yapmayı çok sewiyorum bu siteye ama adamı soğutuyorlar her sitede böle oluyoo tam alışıyorum ya uyarı alıyorum ya da üyeliği siliyorum sinirimden zaten su aralar moralim bozuk bide uğraştığım şeye bakkk yaa ister inanın ister inanmayın kimseye dert anlatacak halim yok tek istediğim alacağım arabaya karar wermek zaten kararım kesinleşti herkese çok teşekkür ediyorum yardım eden herkese inananlarada inanmayanlarada astra h 1,6 almayı düşünüyorum kararımıda kesinleştirmek için zaten yrn opana gidecem herkese teşekkürler....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri