Astra H MI -- Vectra C mi???

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan _SeRcAn_
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Astra h mı -- Vectra c mi?

• Kullanılan toplam oy
    61
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
snde haklısn ... / araba secimine gelirsek de hiç terettütsüz vectra c al bnce cdti cok karizma alet siyah alırsın bi cam filmi bide nikelaj ;)

herke yasıma göre astra h diyor ama vectra c de bi çekicilik war hele iç dizayna bitiyorum dediin gibi siyah alcan camlara bi film vi nikalaj bide ses sistemi çakarım tadından yenmez hava filitresi egzos olmazsa olmaz zaten body girmeyi düşünmüyorum...

araban olması cok normal ehlıyetle ıs bıtmıyo cunkı bende daha ehlıyet almadım ıns nısanda belgeme kavusucam suan surucu kursuna gıdıyorum ama 1 yıldır ford fıesta ıle gezıyodum arac benımdı kımse ınanmıyodu bana benım dedıgımde dıolardı ya annenın yada babanın ama gercektne bneımdı suan yasım 18 ama astra h aracım benım adıma :D o yonden ıı bende astra al bende bmw ıstedım bızımkılerde aynı seyı dedı 3 gune kalmaz bı dereye gırersın en ıısı hb astra

ayrıca suankı polısler kadar kotu polıs yok

3 gun once benı durdurdular adam dırek ruhsatı ıstedı ıcıne baktı para yokdu ıcınde ve bana dedı ceza almak ıstemıyosan benı gor dedı bende babamı aradı babam dedı sakın para verme cezanı kessın bende basdım kufuru polıs e senın gıbı ... para vercek degılım devletıme 10 katını oderım daha ıı dedım ve ılk ehlıyetsız arac kullanma cezamı aldım sen sen ol daha dogrusu ehlıyetsız arac kullanan herkes 3-5 kurusluk serefı olan polıslrer rusvet vermeyın namuslu olanlarıda var onlar basımızın tacı ama sakın rusvet ısteyenlere bısı vermeyın herkes ıcın gecerlı

ayrıca 17 yasında aracı oldugu ıcın cekemıyen uyeler oldugunu goruyorum cok ergensın solesın bolesın vallaha bende sızın gıbı ınsna cok gordum okulda kac ogretmen bana gıcıkdı tek sebebı ben okula kendı arabamla gıdıyodum onlar ogrencı servısıyle benım hava atmak gıbı bı nıyetım olmasada onlar bana karsı bı kotu gozle bakma yontemı gelıstırdıler bende karsılıksız bırakmayıp her seferınde bu konuda onları ezdım bu yuzden ınsanların varlıkları ve yaslarını goz onunde bulundurup degerlendırmeyelım aılesı zengın olabılır durumu ıı olabılır ve cocuklarının aracının olmasını ıster yası tutmasa bıle ama var ben ve benım cevremdekı en az 10 arkadasım bnele aynı durumda ve sercanda bızle aynı durumda ama bu ınsanlara atılacak en ıı tokat cevreyolunda kırmızı ısıkda yan yana duruken ona toz yutturmaktır ne kadar ıllegal bı yolda olsa bı daha yuzume bakacak cesaretı bulamayna ınsanlar oldu bu olay sonucu biraz karmasıık oldu ama cezadaalabılırım ama yapılan olay cok ayıp yası kucuk oldugu ıcın aracı oldugu ıcın onu hor gorme cekememe cok ayıp bende zamanında yasadıgım ıcın butur ınsanlara karsı cok karsıyım

Son düzenleme:
araban olması cok normal ehlıyetle ıs bıtmıyo cunkı bende daha ehlıyet almadım ıns nısanda belgeme kavusucam suan surucu kursuna gıdıyorum ama 1 yıldır ford fıesta ıle gezıyodum arac benımdı kımse ınanmıyodu bana benım dedıgımde dıolardı ya annenın yada babanın ama gercektne bneımdı suan yasım 18 ama astra h aracım benım adıma :D o yonden ıı bende astra al bende bmw ıstedım bızımkılerde aynı seyı dedı 3 gune kalmaz bı dereye gırersın en ıısı hb astra

yani kardeş isteyen inanır istemeyen inanmaz zaten büyük ihtimal astra h olcak gibi bakalım kısmet 2002 astramı bi satıyım hele gerisi kolay ya sadece bende diodum bizimkiler bmw almıyo diee kimsenin ailesi almıyomus ama 3,20 hastayım yaa 22-23 yasına gelince allah nasip ederse bi 3.30 almak istiyorum şimdi gerçektnde çok erken bu arada astra h ında hayırlı olsun...

1devil1 kardeşime yazdıkları için teşekkür ediyorum benim aklımdan geçenleri yazmıs baana yazacak bir şey bırakmamıs....:good::good::alkis::alkis::alkis:

ayrıca suankı polısler kadar kotu polıs yok

3 gun once benı durdurdular adam dırek ruhsatı ıstedı ıcıne baktı para yokdu ıcınde ve bana dedı ceza almak ıstemıyosan benı gor dedı bende babamı aradı babam dedı sakın para verme cezanı kessın bende basdım kufuru polıs e senın gıbı ... para vercek degılım devletıme 10 katını oderım daha ıı dedım ve ılk ehlıyetsız arac kullanma cezamı aldım sen sen ol daha dogrusu ehlıyetsız arac kullanan herkes 3-5 kurusluk serefı olan polıslrer rusvet vermeyın namuslu olanlarıda var onlar basımızın tacı ama sakın rusvet ısteyenlere bısı vermeyın herkes ıcın gecerlı

ayrıca 17 yasında aracı oldugu ıcın cekemıyen uyeler oldugunu goruyorum cok ergensın solesın bolesın vallaha bende sızın gıbı ınsna cok gordum okulda kac ogretmen bana gıcıkdı tek sebebı ben okula kendı arabamla gıdıyodum onlar ogrencı servısıyle benım hava atmak gıbı bı nıyetım olmasada onlar bana karsı bı kotu gozle bakma yontemı gelıstırdıler bende karsılıksız bırakmayıp her seferınde bu konuda onları ezdım bu yuzden ınsanların varlıkları ve yaslarını goz onunde bulundurup degerlendırmeyelım aılesı zengın olabılır durumu ıı olabılır ve cocuklarının aracının olmasını ıster yası tutmasa bıle ama var ben ve benım cevremdekı en az 10 arkadasım bnele aynı durumda ve sercanda bızle aynı durumda ama bu ınsanlara atılacak en ıı tokat cevreyolunda kırmızı ısıkda yan yana duruken ona toz yutturmaktır ne kadar ıllegal bı yolda olsa bı daha yuzume bakacak cesaretı bulamayna ınsanlar oldu bu olay sonucu biraz karmasıık oldu ama cezadaalabılırım ama yapılan olay cok ayıp yası kucuk oldugu ıcın aracı oldugu ıcın onu hor gorme cekememe cok ayıp bende zamanında yasadıgım ıcın butur ınsanlara karsı cok karsıyım

ayenn katılıyorum :alkis: :alkis: :alkis: :good: :good: :good: :good:

körler sağırlar, birbirini ağırlar..

yönetici arkadaşlar tedbir almazlarsa; suç olanı övmek ve mazur görmek bu şekilde devam ederse, bu durumdan zararlı çıkan sadece bireyler olmayacaktır. Site yönetimi gereğini yapmalıdır. Bizler, sadece yaşımız büyük olduğu için olur-olmaz herşeye endişelenen, tepki gösteren insanlar değiliz. 16-17 yaşında ki genç arkadaşlar araba alıp sattığını ifade edebilir (doğru-yalan kendisini ilgilendirir), ama bu aracı kullandığını, bu araçla trafiğe çıktığını , hız yaptığını anlatıyorsa; bunu mütemadiyyen ifade ediyorsa yani suç işleyip bunuda burada övüyorsa; burada vazife site yönetimindir..

3 sene evvelinde de ben buradaydım. Yazmıyordum ama okuyordum; yazma gereği hissetmiyordum.. Gerçekten kaliteli ve dar bir çerçevesi vardı forumun.. Zamanla, ne olup bittiğini anlamadım ama çok değişti burası..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri