Astra H MI -- Vectra C mi???

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan _SeRcAn_
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Astra h mı -- Vectra c mi?

• Kullanılan toplam oy
    61
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ya warya aksam aksam uğraştığım şeye bak opelim.neti sewerek girdiğim bi site paylaşım yapmayı çok sewiyorum bu siteye ama adamı soğutuyorlar her sitede böle oluyoo tam alışıyorum ya uyarı alıyorum ya da üyeliği siliyorum sinirimden zaten su aralar moralim bozuk bide uğraştığım şeye bakkk yaa ister inanın ister inanmayın kimseye dert anlatacak halim yok tek istediğim alacağım arabaya karar wermek zaten kararım kesinleşti herkese çok teşekkür ediyorum yardım eden herkese inananlarada inanmayanlarada astra h 1,6 almayı düşünüyorum kararımıda kesinleştirmek için zaten yrn opana gidecem herkese teşekkürler....

ergenlik çağları normaldir..

biran evvel büyüme isteği; örnek alınan, özdeşim kurulan yetişkinin sahip olduklarına malik olma arzusu; buna mukabil bir asabiyet, sinir, kasvet..
zamanla geçer bunlar; sende benim gibi gülersin haline..

vectra:)

yaşına göre vectra c biraz ağır kalabılır.1.6 motorlarınada pek sıcak bakılmıyor.o yuzden senın ıcın astra h 1.6 veya 1.3 CDTI tabi dizel düşünüyosan uygun derim.

ergenlik çağları normaldir..

biran evvel büyüme isteği; örnek alınan, özdeşim kurulan yetişkinin sahip olduklarına malik olma arzusu; buna mukabil bir asabiyet, sinir, kasvet..
zamanla geçer bunlar; sende benim gibi gülersin haline..

inan ergenlik çağını coktan geçtimmmm sinirli değilim kendimi kandırmıyorum yetişkinin sahip olduklarına malik olma arzusu içinde de hiç değilimmm anlamıyorum geçende böle oldu yine tartışma ortamı oldu neymişmişş ehliyetsiz araba kullanılmazmıss Arabayı Ehliyet kullanıyo diimii 17 yasında çocuğun arabası olamazmısss neden?olursada yalan olurmusssss 18 yasında alınıyorda neden 17 alınmasın cok sacma geliiyoo weee inanmayıptaa böle msj atmakla dahada komik oluyorsunuzz:D:D:D ehliyetim yok arabam war wwe kullanıyorum war mıı???:mad::mad::mad:

bende 16 yaşındayım 17 ye gircem bende kullanıyorum araba benim üstüme deil ama babamdan çok kullanıyorum trafiktede çok kullandım kullanmaya da devam edicem kendimi ve başkalarını tehlikeye atmadıktan sonra hiçte bişi olmas herkes adam gibi kullanırsa pek bi sorun olacağını sanmıyorum polis durdurusa allah kerim :D

bende 16 yaşındayım 17 ye gircem bende kullanıyorum araba benim üstüme deil ama babamdan çok kullanıyorum trafiktede çok kullandım kullanmaya da devam edicem kendimi ve başkalarını tehlikeye atmadıktan sonra hiçte bişi olmas herkes adam gibi kullanırsa pek bi sorun olacağını sanmıyorum polis durdurusa allah kerim :D

kardeşim boş wer yaa inanmayan inanmasın bizee inananlar yeter zaten araba ile hiç video yok şöle canlı bi video çekip koyacam siteyee inanmayanlar içinn hız weya haereket videosu artık ne olursaa :kop::kop::kop:

bende araba kullanıyorum dusunclerine katılıorm ama unutmamak lazım cogu bzden yasca buyuk saygı duymalyz opelci adma yakısmaz ;)

snde haklısn ... / araba secimine gelirsek de hiç terettütsüz vectra c al bnce cdti cok karizma alet siyah alırsın bi cam filmi bide nikelaj ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri