Astra h ön ek aranıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet aynı ön eki bende arıyorum.. Fiber bi iki yer 150-200 milyon fiyat çekti.. Sem Tuningte komple fiber 400 kagıt civarı.. Plastik bende istiyorum , aytekin abide istiyor.. forumdan bir 10 kişi cıkar toplu biyere mi yaptırsak acaba ? ?

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet aynı ön eki bende arıyorum.. Fiber bi iki yer 150-200 milyon fiyat çekti.. Sem Tuningte komple fiber 400 kagıt civarı.. Plastik bende istiyorum , aytekin abide istiyor.. forumdan bir 10 kişi cıkar toplu biyere mi yaptırsak acaba ? ?

aynı modeli buldum boya montaj 130 tl. ama kalıp yokmuş aracı bırakmam lazım. oda işime gelmiyor aslında. bu ön ekten hazır kalıbı olan bir yer varsa konuşup yaptıralım. Listeye benide yazın:)

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence herkesin yaptırdğı ön eklerden vazgeçelim ben görmekten bıktım forumda ve sokaklarda özellikle kendiminkinden ;)..irmscherın ön ekini yapalım derseniz ben katılırım bide plastik olsa.. resime bakın ortasındaki siyah parça aracın rengine göre değişebiliyor

Irmscher_Opel_Astra_H_GTC_(2005).jpg

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
katılıyorum...bulursanız şayet benide listeye ekleyin...

34 MMM 47

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
replika birebir fiber olarak orjinal opc line paketten kalıplarını yapmış.Bursada fiberci bir abimizde var.Komple ön arka yan marşpiyeller arka spoiler 600 lira boyasız.
istanbulda varmıdır opc line paket yapan senin dediğin birebir replika değilmi şu semtuning gibi firmaların yaptığı kızılay gibi:D foto varsa görsek iyi olur

34 MMM 47

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence herkesin yaptırdğı ön eklerden vazgeçelim ben görmekten bıktım forumda ve sokaklarda özellikle kendiminkinden ;)..irmscherın ön ekini yapalım derseniz ben katılırım bide plastik olsa.. resime bakın ortasındaki siyah parça aracın rengine göre değişebiliyor

Irmscher_Opel_Astra_H_GTC_(2005).jpg
abi bu süperde bunun için çok para gerek tabi orjinali irmscher için ama plastik için bir kalıp bulunursa ben hemen yaptırırım yani biraz fiyat önemli

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla orjinal ön ek tek başına 600 civar olması lazım ..biz yaptırırısak 130 150 yi geçmemesi lazım ki orjinal almadığımıza değsin..ayrıca makyajlı ve makyajlı kasaya göre iki ayrı kalıp lazım çünkü sis çerçeveleri ve tampon farklı..o kadar ön ek gördüm ama bu bir başka..öne doğru gelen çıkıntı kesinlikle aracı daha agresif yapıyor

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla orjinal ön ek tek başına 600 civar olması lazım ..biz yaptırırısak 130 150 yi geçmemesi lazım ki orjinal almadığımıza değsin..ayrıca makyajlı ve makyajlı kasaya göre iki ayrı kalıp lazım çünkü sis çerçeveleri ve tampon farklı..o kadar ön ek gördüm ama bu bir başka..öne doğru gelen çıkıntı kesinlikle aracı daha agresif yapıyor

tamam da nerede bu işi yapan arkadaşlar ortada yok. bunları yapan firma bulmamız lazım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...