Astra H Tech2 cihazı ile açılabilen gizli özellikler...

eser06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar 2 gündür bu konuyla ilgili forumları takip ediyorum. Bazı arkadaşlar tech2 kullanarak bazı gizli özellikleri aktif etmişler. Mesela ani frenleme de otomatik yanan dörtlüler. Bu ve benzeri özellikleri cihaz bağlatarak yapan, yaptıran, duyan bilen var mı. Servislerde bulunan bu aletle neler yapılabilir. Bilgisi olan varsa paylaşsın lütfen. Özellikle opel servisi üyeler varsa onlar bu konuda daha aydınlatıcı olabilir diye düşünüyorum.

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güzel konu bende takip ediyorum ama bulamadım bişeyler. Corsa D'de kilit açma tuşuna 2 kere basınca farlar yanıyordu ama bunda yok,emniyet kemeri uyarısı da yok ve hıza bağlı otm. kilitte yok :( Bunları ayarlayabilir miyiz acaba ?

an1lll

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ani fren yapınca 4lülerin yanması benim peugeot 307de vardı ama çok ani frenlerde yanıyordu. şuanda astra h ''11 kullanıyorum hiç raslamadım bu özelliğe ne kadar ani fren yapsamda tech2 ile yapılacağını düşünmüyorumda ama belki olabilir.

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bu konuyla ilgili kesin konuşan yetkili servisin elektrik bölümünden ayrılmış birini biliyorum.Firmanın opsiyon olarak sunduğu bir çok özelliğin tech2 olarak tabir ettiğiniz opele özel arıza tespit cihazı ile açılabildiğini, serviste yapılma imkanı olmadıktan sonra bu tip elektronik özelliklerin araç tırdan indikten sonra serviste cihaza bağlanarak eklendiğini söylemişti.Sanırım özellikle yeni serileri tanıyan servisten ayrılan bir usta bulup elinde ilgili alet varsa belirli bir ücretle yaptırma şansınız olabilir diye düşünüyorum.

EpiNeFRiN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben ani fren yapan bi astranın fren lambalarının hızlı bir şekilde yanıp söndüğünü çok gördüm. Abs devreye girince oluyor gibi. Bu özellik her araçta var olması lazım..

burebista

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben ani fren yapan bi astranın fren lambalarının hızlı bir şekilde yanıp söndüğünü çok gördüm. Abs devreye girince oluyor gibi. Bu özellik her araçta var olması lazım..

evet doğrudur corsa d nin kitapçığında abs devreye girince yanar diyor

cihat977

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bütün opel servislerinde tech2 ile özellik katma ya da aktif etme olayı gerçekleştiriliyor mu? bunun ücreti nedir arkadaşlar. bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.