Astra H ve Vectra C kullanıp dvd-BT-tv-gps isteyenler parmak kaldırsın!

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan DrCS
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Bu cihaz hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Harika birşey, kesinlikle istiyorum, listeye ismimi ilave edicem!

Oy: 1 3.4%
  • Düşünüyorum ama fiyat ve çin malı olmasından dolayı şüphelerim var

Oy: 19 65.5%
  • Çok gereksiz!!!

Oy: 9 31.0%

• Kullanılan toplam oy
    29
  • Anket kapatılmış .

DrCS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bu aleti http://www.opelim.net/forums/showthread.php?p=791338#post791338 başlığı altında görenleriniz vardır. Çinde üretiliyor ancak tek başına getirtmek oldukça zor görünüyor gümrük nedeniyle. Eğer talep olursa ben Ankarada sahibini tanıdığım bir opel servisiyle sayı karşılığında görüşücem ve getirtmek üzere çalışmalara başlayacağım. Diyeceksiniz ki opel servisleri bu işlere girişmez ama ben bir öngörüşme yaptım kendisiyle. Kayda değer bir rakam olursa düşünülebileceğini öğrendim. Fiyat aşağıdaki resimlerde yazıyor ancak çinde 1e 1 pazarlıkla 350$a aldığını söyleyen arkadaşlar var sitede. Çin firmasıyla henüz görüşülmemiş olup, opel bayisi rakama göre pazarlığa oturacak kendileriyle.
Benim bu başlığı açma amacım alete bayılmış olmam. Benim gibi kimler ister? (Diğer başlıkları meşgul etmek istemedim) Bir liste yapalım...

Bu da üreticinin ve ürünün esas linki: http://www.timelesslong.cn/Simplified/ProductView.asp?ID=345&SortID=48

Not: Hiçbir ticari kar amacım yoktur, sadece bu cihaza bayıldım ve getirtmenin yollarını arıyorum :D

res11zc5.png

res22qm3.png

İşte sipariş kayıt listesi, beğenenler ismini ilave etsin lütfen.

1.Drcs
2...
3...

Kolay gelsin umarım çıkar o kadar kişi

Son düzenleme:
made in china

garanti ?
Kalite ?
gerçekden yazılanlarla işlevler aynımı ?
yedek parça ?
bozulsa tamir desteği ?

ve en önemlisi bu çinlilere güvenip mal getirtmeyin bu çinliler böyle görüntüyü on numara yaparlar ama 5 ay sonra tuşları düşmeye boyası atmaya çerçevesi çatlmaya ekranda çizgiler falan çıkmaya yada aniden komple bir gün kapanıp bir daha açılmaya bilir..

sonuçda made in china hiç bir garantisi yok riskli ??

hani belki sizin maddi durum iyidir dersiniz ne olucak canım bozulursa çöpe atarım ama her kezde o lüks olmaya bilir.

made in china

garanti ?
Kalite ?
gerçekden yazılanlarla işlevler aynımı ?
yedek parça ?
bozulsa tamir desteği ?

ve en önemlisi bu çinlilere güvenip mal getirtmeyin bu çinliler böyle görüntüyü on numara yaparlar ama 5 ay sonra tuşları düşmeye boyası atmaya çerçevesi çatlmaya ekranda çizgiler falan çıkmaya yada aniden komple bir gün kapanıp bir daha açılmaya bilir..

sonuçda made in china hiç bir garantisi yok riskli ??

hani belki sizin maddi durum iyidir dersiniz ne olucak canım bozulursa çöpe atarım ama her kezde o lüks olmaya bilir.

Bence de riskli ama 350$ civarı bir fiyat için riske değer. Bu kadar donanımlı bir cihazın muadilini ben Trde görmüş değilim henüz. 1 yıllık garantisi var ancak bunun için kargoyla çine göndermek gerekiyor cihazı. Astarı yüzünden pahalıya çıkabilir. Kalite konusunda da hiçbir güvencem yok ancak tek rahatlatan firmanın sadece bu cihazlar üzerine çalışması. Çinli bile olsalar fos bir iş üzerine bir firma kurmazlar diye düşünüyorum. Link verdiğim siteye bakarsanız göreceksiniz böyle olduğunu.

Çin ve çinli firmalarla çok haşır neşir olan biri olarak bu firma bana pek tekin gözükmedi. Çin e çok dikkat edin, her web sitesi olup telefon numarası veren firma güvenilir değil. Tabi iş pazarlık aşamasına gelince çok araştırma yapılır ama yine de dikkat edin. Mutlaka adres teyidi yaptırın. Parayı banka transferi dışında göndermeyin, banka hesabının kişi adına değil şirket adına olduğundan emin olun. Çin işi şakaya gelmezi paralarınız bir anda pul olur, aman dikkat!!!

Anladığım kadarıyla bu firma üretici değil, mümkünse satıcıdan cihazın ayrıntılı fotoğraflarını isteyin, kendileri çeksinler. Farklı açılardan başka yerde olamayan fotoğraflarını isteyin ki ellerinde cihaz var mı yok mu öğrenin. Çoğu 3kağıtçı onun bunun cihazının fotoğrafını nete koyup milleti dolandırıyor çünkü. Hatta cihazın size gönderilen fotoğraflarından etiketlere bakarak model numarası üretici adı gibi bilgileri, satıcının size söylediği bilgilerle karşılaştırın.

Ayrıca cihaz çok güzel, ben de daha önce abimin arabasına (astra h) bunun gibi bir cihaz için pazarlık yapmıştım ama fiyat biraz yüksek geldiği için vaz geçmiştim. Umarım sayıya ulaşıp bu güzel cihazlara sahip olursunuz.

Çin ve çinli firmalarla çok haşır neşir olan biri olarak bu firma bana pek tekin gözükmedi. Çin e çok dikkat edin, her web sitesi olup telefon numarası veren firma güvenilir değil. Tabi iş pazarlık aşamasına gelince çok araştırma yapılır ama yine de dikkat edin. Mutlaka adres teyidi yaptırın. Parayı banka transferi dışında göndermeyin, banka hesabının kişi adına değil şirket adına olduğundan emin olun. Çin işi şakaya gelmezi paralarınız bir anda pul olur, aman dikkat!!!

Anladığım kadarıyla bu firma üretici değil, mümkünse satıcıdan cihazın ayrıntılı fotoğraflarını isteyin, kendileri çeksinler. Farklı açılardan başka yerde olamayan fotoğraflarını isteyin ki ellerinde cihaz var mı yok mu öğrenin. Çoğu 3kağıtçı onun bunun cihazının fotoğrafını nete koyup milleti dolandırıyor çünkü. Hatta cihazın size gönderilen fotoğraflarından etiketlere bakarak model numarası üretici adı gibi bilgileri, satıcının size söylediği bilgilerle karşılaştırın.

Ayrıca cihaz çok güzel, ben de daha önce abimin arabasına (astra h) bunun gibi bir cihaz için pazarlık yapmıştım ama fiyat biraz yüksek geldiği için vaz geçmiştim. Umarım sayıya ulaşıp bu güzel cihazlara sahip olursunuz.

Teşekkürler verdiğiniz bilgiler için.
Dediğiniz gibi yeterli çoğunluğu yakalayıp sipariş aşamasına gelince, güvence adına detaylı bilgi isteyeceğim. Zaten şimdiden Trdeki bir kaç ünlü içdizayn firmasına mail atarak firma ve cihaz hakkındaki görüşlerine danışıyorum. Yakında belli olur adamların ne mal olduğu :)

Bence böyle bir riske girmeyin aracı olmayın diyorum. Çin işi bunlar kolay bozulur sonra çok başınız ağrır.

Bari Çinde başımdan geçen bir anımı yazayımda olay gözünüzde canlansın.

Shenzen kentinde elektronik çarşısına gittim. Bu kent Hong Kong çok yakın ama Çin işte. Neyse, şimdi ben bir Divx player alıcam. Güzel bir tane buldum. Güzel bir mağzada 25 USD ye.:D Ürün güzel ama marka falan yazmıyor, :confused: dedim ki bu ne çok güzel ama marka yok. Oda sen hangi marka arıyorsun onu söyle dadi bende sony veya JVC arıyorum dedim. Bir baktım adam bir etiket çıkarttı bir yapıştırdı al sana sony dedi.:eek: Bende aldım 25 dolardan sony marka playerimi. Sonra ne mi oldu 3 gün sonra cd okumadı. 5 gün sonra hiç çalışmadı.:sorry:

Bence uzak durun çok üzer sizi.

Bence böyle bir riske girmeyin aracı olmayın diyorum. Çin işi bunlar kolay bozulur sonra çok başınız ağrır.

Hazır siz konusunu açmışken söyleyeyim, ben kimsenin sorumluluğunu almıyorum. İyiyse bana da iyi, kötüyse bana da kötü, sadece sayıyı arttırarak getirtmeye çabalıyorum. Alıp almamak sizlere kalmış.
Bu arada işimle uzak yakın alakası yok bu olayların (doktorum). Dediğim gibi cihazı beğendim sadece.
Trde necvox ve pioneer'ın benzer cihazları var ancak 2000 tl civarında fiyatları.

Geri