Astra H ve Vectra C kullanıp dvd-BT-tv-gps isteyenler parmak kaldırsın!

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan DrCS
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Bu cihaz hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Harika birşey, kesinlikle istiyorum, listeye ismimi ilave edicem!

Oy: 1 3.4%
  • Düşünüyorum ama fiyat ve çin malı olmasından dolayı şüphelerim var

Oy: 19 65.5%
  • Çok gereksiz!!!

Oy: 9 31.0%

• Kullanılan toplam oy
    29
  • Anket kapatılmış .
2.500 ytl dio :S baya pahalıymı$ ben daha dü$ük die biliodum . bi de 1.500 ytl civarı necvox un ürünleri war gene bütün araçlar için navigasyonlu falan ama opel için olanını daha çıkarmamı$lar çıkar heralde yakında ..

550 usd + western union para transfer masrafı ile alınabiliyor. ve çok rahatlıkla getirtebiliyorum. şu aralar çok açıldım durumlarımı ayarlarsam getirtmeyi düşünüyorum

kurtay senin gösterdiği hariç diğerleri astra için uyumlu. ortalarında dikey çizgi var ama vectralarda böyle değil.

kurtay senin gösterdiği hariç diğerleri astra için uyumlu. ortalarında dikey çizgi var ama vectralarda böyle değil.

3 farklı modelin resmi geldi zaten. vectra için uyumlu olan tek buydu dışı piano black siyah

navitechin ürünü de basbaya çakma çin malı. ebayda satılıyor zaten.

Volkan dostum, şu linki incelersen astra uyumlu dediğin cihazı vectraya nasıl taktıklarını görebilirsin. İlk başta ben de senin gibi düşünüyordum ama videoyu izleyince fikrim değişti. Sorun teşkil etmiyor gibi. Yine de canlı görmek gerek öncelikle :)

http://www.youtube.com/watch?v=Z8yP4rPqNeo&NR=1

Opel 1996 Vectra aracıma buna benzer ama 1DIN bir cihaz almıştım. UPS kargo ile gelmişti. Gerçi allahtan herhangi bir ek ücret ödemedim. Geçen sene bayram arası gelmişti. Aman dikkat eskiden bayramlarda olan 350$ lık alışveriş imkanı yürürlükten kaldırıldı. Şu an bayram felan fark etmiyor sınır 150 €uro. Gelen koli gümrükte biraz dikkatsizce maket bıçağı ile kesilerek açılmıştı. Gümrükçü görevli arkadaş teybi kutusundan çıkartmış ve muhtemelen tekrar koyarken hareketli olan ekranın 2 tırnağından birini kırmıştı. Yapıştırılması zor olan bir parça olduğu için de uzun süre tek tırnağı ile kullandım. Pek sorun yaratmadı. Ama şunu söylemeliyim ki gelen ürünler kalite konusunda tatmin etmese de dikkatli kullanıldığı sürece aracınıza mükemmel bir hava katacaktır. HD 800x480 olan cihazları almaya özen gösterin ki görüntü kalitesi aracınıza binen kişileri cezbetsin.

Aracımı 4 ay önce sattım, kendime 2006 makyajlı kasa bir opel alacağım. Alır almaz da siparişini geçip montajını yapacağım. Daha önceki tecrübemden dolayı da biraz daha rahatım. Alibaba sitesinden alacağınız şirketin profilini inceleyin ve western union ile ödemeyi yapıp alın. Ama almadan önce mutlaka pazarlık yapın, onlarda da pazarlık sünnet :). Pazarlığı daha çok kargo için yapın. Kargoyu bedavaya bile getirebilirsiniz iyi bir pazarlık ile.

konu hort :D bu teyp ne oldu. zenec 5010 modeli internette var 1000 tl gibi bir rakama. caska 3038 bulamadım. vectra c'ciler kullananınız varmı ?

Geri