Astra H ve Vectra C kullanıp dvd-BT-tv-gps isteyenler parmak kaldırsın!

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan DrCS
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Bu cihaz hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Harika birşey, kesinlikle istiyorum, listeye ismimi ilave edicem!

Oy: 1 3.4%
  • Düşünüyorum ama fiyat ve çin malı olmasından dolayı şüphelerim var

Oy: 19 65.5%
  • Çok gereksiz!!!

Oy: 9 31.0%

• Kullanılan toplam oy
    29
  • Anket kapatılmış .
Bence aşşağıdaki linkteki ürünü alıp içine bütçeye göre ürün yerleştirmeli. hem ürünü buradan alınca sorun karşısında servis biraz daha sıkıntısız olur.

http://urun.gittigidiyor.com/OPEL-ASTRA-H-04-gt-CORSA-D-06-gt-TEYP-CERCEVE_W0QQidZZ15010634

ohooo bence bu en son iş, cihazı araca kumanda-kablolar vs. elektronik olarak uydurduktan sonra çerçeve en kolayı, kaldı ki gösterdiğim modelde bu çerçeve kendiliğinden mevcut zaten

Son düzenleme:
Ben de istiyorum. Kalite konusunda sizlere güveniyorum.

Kimseye güvenme bence, şayet ben de bu alışveriş konusunda henüz güvenmiş değilim ama umarım güvenilebilecek adamlar çıkarlar bu çinliler.

Son düzenleme:
Arkadaşlar az önce firmaya aşağıdaki maili atmış bulunuyorum, eklemek sormak istediğiniz ilave birşey varsa iletebilirim.
Cevabı da gelir gelmez sizlerle paylaşacağım.

Dear Kevin Zhang, Shenzhen Timeless-long Industrial Co.Ltd;

I'm Cemil Sarıcaoğlu from Ankara/TURKEY and I want to buy one of your product (http://www.timelesslong.cn/Simplified/ProductView.asp?ID=345&SortID=48) for my 2009 Opel astra twintop. I'm also a member of Opel forum in Turkey and many friends of me who has opel astra from that forum, also want to buy that product if it is foolproof, safe and economically suitable. First of all, we prefer to buy only one as a sample and if we like, the other orders will be made after that pleasure.
But regrettably I can say that, we all concern about the products made in China because of malproduction and the fake of original products. I hope your company is exception of this bad example.
We want to buy this product: Pro2008121618164/ Model:TID-7112 with full options
Could you give me detailed information and photos or videos with your company employeers of that product and all the prices with or without all the options.
Also if do you have an opinion about the shipment(as payment, time period, duty clearance) to Ankara/Turkey, please share with me.

With all my respect,
Cemil Sarıcaoğlu

istanbuldaysan çinden mal getirten bir tanıdık var seni temasa geçirte bilirim kendiside mp3 player telsiz ev telefonu xenon kitler falan getirtiyor çinden orda mühendileri falan anlaşmalı olduğu kontrollerleri var adamlar orda firmaya gidiyor ürünü test ediyorlar kurcalıyorlar falan öyle alıyorlar ama oda komisyon ister tabiki sonuçda ticaret..

bunun dışında birde şöyle bir yanılgı olmasın bu çok önemli bunu keisn kez öğrenin mesela bizim cd30 larda direk teypden settings ayarından her türlü ayarı yapıyorsun bunlarda o varmı uyumlu diyorlar ama çoğunun uyumu sadece direksiyon kontrolündan baist ses açıp kapama yada sonraki şarkıya atlama o kadar
settings ayarlarından benim bildiğim çoğu beyin ana ekrandaki ayarlara giremiyor bunlarıda bir araştırın

zaten bunların dışında her türlü türkiyeden alıcağınız doubledinlerde işinizi görür basit aparatlarla artık normal double din leride direksiyon kontrolü oluyor ama onlarda da settings ayarına giremiyorsunuz direksiyondan joystickden girersiniz gene. bunuda düşünün derim yani sonuçda türkyiyede mağazadan garantili mal almak daha akıl karı böyle maceralara girmekdense..

Geri