Astra H ve Vectra C kullanıp dvd-BT-tv-gps isteyenler parmak kaldırsın!

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan DrCS
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Bu cihaz hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Harika birşey, kesinlikle istiyorum, listeye ismimi ilave edicem!

Oy: 1 3.4%
  • Düşünüyorum ama fiyat ve çin malı olmasından dolayı şüphelerim var

Oy: 19 65.5%
  • Çok gereksiz!!!

Oy: 9 31.0%

• Kullanılan toplam oy
    29
  • Anket kapatılmış .
Bari Çinde başımdan geçen bir anımı yazayımda olay gözünüzde canlansın.

Shenzen kentinde elektronik çarşısına gittim. Bu kent Hong Kong çok yakın ama Çin işte. Neyse, şimdi ben bir Divx player alıcam. Güzel bir tane buldum. Güzel bir mağzada 25 USD ye.:D Ürün güzel ama marka falan yazmıyor, :confused: dedim ki bu ne çok güzel ama marka yok. Oda sen hangi marka arıyorsun onu söyle dadi bende sony veya JVC arıyorum dedim. Bir baktım adam bir etiket çıkarttı bir yapıştırdı al sana sony dedi.:eek: Bende aldım 25 dolardan sony marka playerimi. Sonra ne mi oldu 3 gün sonra cd okumadı. 5 gün sonra hiç çalışmadı.:sorry:

Bence uzak durun çok üzer sizi.

Geçmiş olsun :( Bu firma da shenzende ancak anladığım kadarıyla orası bir elektronik sanayii kenti. Çinde birçok firmanın ya merkezi ya da üretim yeri orada. Umarım başınıza gelen benim de başıma gelmez ama dediğim gibi çok çok emin olmadan siparişe yeltenmem zaten. Araştırmalarım devam ediyo. Haziran sonu karar vericem getirip getirtmemeye. Anket de 2 aylık zaten :)

Geçmiş olsun :( Bu firma da shenzende ancak anladığım kadarıyla orası bir elektronik sanayii kenti. Çinde birçok firmanın ya merkezi ya da üretim yeri orada. Umarım başınıza gelen benim de başıma gelmez ama dediğim gibi çok çok emin olmadan siparişe yeltenmem zaten. Araştırmalarım devam ediyo. Haziran sonu karar vericem getirip getirtmemeye. Anket de 2 aylık zaten :)

Ben shenzene gitmiş biri olarak söylüyorum heryer fabrika gerçi çinin her yeri öyle ya neyse. N95 ve Iphone in bile çakması vardı orda 100 dolara alıyorsun, ama çalışmıyor işte.Hatta yine benim arkadaşım 8GB lık usb aldı. İlk taktık 8GB sonra 4GB vs azaldı Sonra çalışmadı. Bende çok var çin hatırası:D

Bence almak isteyenler bir araya gelip bir miktar para koyup bir sample getirtip. Bir görüp sonra karar versin. Tabii bu ne kadar kolay onu bilemem.
Ama görmeden almayın derim.

Birde sayı fazla olunca bu iş ithalat olucak. Elektronik alet ithalatı biraz karışık sanaayi ve ticaret bakanlığı falan baya uzun iş. :cool:

Ben shenzene gitmiş biri olarak söylüyorum heryer fabrika gerçi çinin her yeri öyle ya neyse. N95 ve Iphone in bile çakması vardı orda 100 dolara alıyorsun, ama çalışmıyor işte.Hatta yine benim arkadaşım 8GB lık usb aldı. İlk taktık 8GB sonra 4GB vs azaldı Sonra çalışmadı. Bende çok var çin hatırası:D

Bence almak isteyenler bir araya gelip bir miktar para koyup bir sample getirtip. Bir görüp sonra karar versin. Tabii bu ne kadar kolay onu bilemem.
Ama görmeden almayın derim.

Birde sayı fazla olunca bu iş ithalat olucak. Elektronik alet ithalatı biraz karışık sanaayi ve ticaret bakanlığı falan baya uzun iş. :cool:

Hiç aldığın sağlam bişey yokmu orada :confused: Zaten aklım karışıktı iyice şüphelendim. Sample getirtmek benim de aklımda var ama atıyorum 35 kişi olup adam başı 10$ bile olsa, olumsuz birşey çıkarsa eleştiriler başlayacaktır. Ben bu sorumluluğu almak istemiyorum. O yüzden eğer aklıma yatarsa ben örnek cihazı kendi paramla alıp, sonrasında yorumlarımı sizinle paylaşmayı tercih ederim.
Zaten görüşmekte olduğum firmalar çinden ithalat yapıyor bildiğim kadarıyla, işin erbablarının yorumunu öğrendiğimde paylaşıcam sizlerle.

Var tabi sağlam aldığım şeyler çok orjinal türkiye de olmayan bunun gibi ama dediğim gibi bende çok çin hatırası varda ondan. Kamera, cep telefonu, araba teybi hepsi. Zaten uzakdoğuda nereye gitsen çin malı. Hele singapur, malezya vs bir dunya.

Bu teybi bilmem ama üreticisi timelesslon'dan ben daha önce bu tarz teyp aldım tabiri caizse taş gibi teypti. ama bunun hakkında yorum yapamayacağım. descriptiona bakıyorum volkswagen astra vectra yazıyor. soket cd30 türü teyplerle uyumlu mu, bu arabaların ekranları ayrı bir alem onlarla uyumlu mu? Ayrıca bunun kargo hariç fiyatı 510 dolar kargo ups dhl ems 80 dolar artı paypal komisyonu 30 dolar. ben o kadar samimi olduğum hade bana indirim yapmıyorlar. onu 350 dolara alabilecek biri çıksın ben ben onun önünde saygıyla eğileeceğim. adamlarda toptan alım indirimi 5 dolar o da 50 tane alırsan

Bu teybi bilmem ama üreticisi timelesslon'dan ben daha önce bu tarz teyp aldım tabiri caizse taş gibi teypti. ama bunun hakkında yorum yapamayacağım. descriptiona bakıyorum volkswagen astra vectra yazıyor. soket cd30 türü teyplerle uyumlu mu, bu arabaların ekranları ayrı bir alem onlarla uyumlu mu? Ayrıca bunun kargo hariç fiyatı 510 dolar kargo ups dhl ems 80 dolar artı paypal komisyonu 30 dolar. ben o kadar samimi olduğum hade bana indirim yapmıyorlar. onu 350 dolara alabilecek biri çıksın ben ben onun önünde saygıyla eğileeceğim. adamlarda toptan alım indirimi 5 dolar o da 50 tane alırsan

canata7 nickli arkadaş tanıdığı vasıtasıyla 350$a aldığını söylüyor ancak ben de zannetmiyorum o fiyata getirtebileceğini.
Bilginiz olsun diye diyorum komplesi 350$ a gelio :) ama elden gidip pazarlıkla alırsanız:) kısmetse gelince foto sunu çeker koyarım:)

Ben şu firmanın ve ürünlerin ne kalitede olduğunu bir çözeyim hele, içime sinerse o zaman zaten 1000 liraya kadar yolu var.

birde sanki astraya daha uyumlu gibi. mesela bizim teyplerde ortada yukarıdan aşağı bir çıkıntı çizgi yok . düz bizimkiler

birde sanki astraya daha uyumlu gibi. mesela bizim teyplerde ortada yukarıdan aşağı bir çıkıntı çizgi yok . düz bizimkiler

Hımmm haklı olabilirsin. Ben vectranın ön konsolunu bilmiyorum. Adamlar sitede astra-vectra yazmış diye öyle dedim. Görüntüden ziyade direksiyondan kumanda uyumu açısından öyle demişler sanırım.

Geri