Astra H ve Vectra C kullanıp dvd-BT-tv-gps isteyenler parmak kaldırsın!

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan DrCS
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Bu cihaz hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Harika birşey, kesinlikle istiyorum, listeye ismimi ilave edicem!

Oy: 1 3.4%
  • Düşünüyorum ama fiyat ve çin malı olmasından dolayı şüphelerim var

Oy: 19 65.5%
  • Çok gereksiz!!!

Oy: 9 31.0%

• Kullanılan toplam oy
    29
  • Anket kapatılmış .
timelesslong firmasındaki satış temsilcisine msnden mesaj attım sorunla ilgili cevap gelince bildiririm, malum onlarda şu an gecenin bi körü :)

teşekkür ederim ben daha önce sormuştum ona test için opel araçları olmadığını söylemişti onlar teypleri arabada değil şebeke üzerinden akım vererek test ediyorlar. bilmiyorlar yani

teşekkür ederim ben daha önce sormuştum ona test için opel araçları olmadığını söylemişti onlar teypleri arabada değil şebeke üzerinden akım vererek test ediyorlar. bilmiyorlar yani

Bursada aynı cihazı satanlar var, onlara bir sor istersen belki fikirleri vardır, başka bilgim yok maalesef

cengiz olmaz dedi. olmazmış

Canın sağolsun, olumlu tarafından bak, bu uymuyorsa şimdilik hiçbiri uymuyor, daha kaliteli ürünlere yönelebilirsin. Mesela benim tercihimde en dikkatimi çeken, göğüse ve direksiyon kumandasına uymasıydı, senin göğüs zaten farklı, kumanda da uymadığına göre alternatifin arttı bir anda. Tabi maalesef fiyatla beraber :(

bir haftadır bizim elemanın pejosuyla uğraşıyorum adam bir de çerve yaptırmış bittim valla istanbuldan kendi almış çok güzel çin işi felan da malzeme kalitesi müthiş bu duble din olayı bana arabayı sattıracak

bir haftadır bizim elemanın pejosuyla uğraşıyorum adam bir de çerve yaptırmış bittim valla istanbuldan kendi almış çok güzel çin işi felan da malzeme kalitesi müthiş bu duble din olayı bana arabayı sattıracak

Zaten bu benim alet de sağlam çıkarsa çinlilere daha laf söylemem de söyletmem de :)
Bu arada birşey öğrendim tesadüfen. Logitech'in birçok ürünü de çinde üretiliyormuş ve hiçbirşeyinin bozulduğunu duymadım ben bugüne kadar. Yani olay kaliteliyle kalitesizi ayırabilmekte. Her ülkede var bu sıkıntı. Çinde sahtekarlık daha fazla diye, düzgün mal çıkmadığı koca bir asparagas.

Son düzenleme:
Zaten bu benim alet de sağlam çıkarsa çinlilere daha laf söylemem de söyletmem de :)
Bu arada birşey öğrendim tesadüfen. Logitech'in birçok ürünü de çinde üretiliyormuş ve hiçbirşeyinin bozulduğunu duymadım ben bugüne kadar.

sapla samanı karıştırmayın lütfen elbet logitech ve a dan z ye bütün malzemeler çinde üretiliyor ama çinde üretilen mal var üretilen mal var philips bosch da çinde üretim yapıyor avrupada fabrikamı kaldı bütün fabrikalar çinde ama o ürünlerin başında avrupalı var mühendisler firma yöneticileri var bütün malzemeler birinci kalite gene değişen bir şey yok yani tek farkı ucuz işçilik..

ama bizim burda konuşduğumuz çinlinin kendi ürettiği mallar zaten sıkıntı bu mallarda..

double din hırsızlar çok sever iyi para eder :)
antalyada köyde oturuyorum ne evi ne arabayı kilitliyorum. buyursunlar gelsinler. bu arada bu gün opel logolu emniyet kemeri zımbırtısıyla opel logolu boyunluklar geldi. süper oldu. her taraf opel yazı ve logosu doldu arabanın iççinde

antalyada köyde oturuyorum ne evi ne arabayı kilitliyorum. buyursunlar gelsinler. bu arada bu gün opel logolu emniyet kemeri zımbırtısıyla opel logolu boyunluklar geldi. süper oldu. her taraf opel yazı ve logosu doldu arabanın iççinde

benimde padler geldi resimdekilerden çok daha güzelmiş çok içime sindi çok güzel görünüyor bu günde bim e girdim bimden çıkdım bir genç arkadaş :D abi bu padlerle yastığı nerden aldın dedi :D sonra vites topuzunu gördü abi bunu nerden alıyorsun ben bulamıyorum dedi :D :D :D

Geri