Astra H ve Vectra C kullanıp dvd-BT-tv-gps isteyenler parmak kaldırsın!

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan DrCS
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Bu cihaz hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Harika birşey, kesinlikle istiyorum, listeye ismimi ilave edicem!

Oy: 1 3.4%
  • Düşünüyorum ama fiyat ve çin malı olmasından dolayı şüphelerim var

Oy: 19 65.5%
  • Çok gereksiz!!!

Oy: 9 31.0%

• Kullanılan toplam oy
    29
  • Anket kapatılmış .
benimde padler geldi resimdekilerden çok daha güzelmiş çok içime sindi çok güzel görünüyor bu günde bim e girdim bimden çıkdım bir genç arkadaş :D abi bu padlerle yastığı nerden aldın dedi :D sonra vites topuzunu gördü abi bunu nerden alıyorsun ben bulamıyorum dedi :D :D :D
padler için bana özelden link atıverirsen sevinirim

benimde padler geldi resimdekilerden çok daha güzelmiş çok içime sindi çok güzel görünüyor bu günde bim e girdim bimden çıkdım bir genç arkadaş :D abi bu padlerle yastığı nerden aldın dedi :D sonra vites topuzunu gördü abi bunu nerden alıyorsun ben bulamıyorum dedi :D :D :D

vites topuzu içinde link koyarmısın. aynen senin arkadaşa gibiyiz:D

evet senin padler daha güzelmiş. benimkiler sadece siyah beyaz. sanırım senin dediklerin kadife döşemeye daha iyi gider. bu arada artık bir duble din almaya karar verdim. aceba bu steering control yazanlar benim astraya uyar mı elemanlarla mesajlaşıyorum ama bakalım nolacak. şunu düşünüyorum dvb-t özelliği ve steerin control var

6-2-inch-2din-Car-DVD-Player-with-Bluetooth-GPS-Dual-Zone-Steering-Wheel-Control.jpg

senin arabada zaten fazla beyinlik iş yok bizimki kadar detaylı teybinde bizimki gibi cd30 cd70 türevi teyp değil ben yerinde olsam iki dakka düşünmeden takardım ona güzel bir öngöğüs yaptırırsan çokda yakışır ben nette gördüm adamlar ön göğse bir din ekliyorlar sanırsın orjinalden fabrika çıkışı öyle bu resimdeki din de süper her şeyi var ne olsun

walla ben çinden gelen bi kaç ürünü kullanmı$ birisi olarak tercih etmem, daha ucuza daha kaliteli cihaz bulunabilir , direksiyon kumandası içinse zaten aparatlar mewcut artık . navitechin falan ucuza war güzel modelleri..

Geri