Astra H Yeni Proje

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan skyhan
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
cok pahalı ben bu muhtelif marka next filan onlarla yapmayı dusunuyorum ustune kit alacagım da vga dan s-video donuste ekran cozunurlugu nasıl olur

evet arkadaslar istanbulda bir arkadasımdan 7 inc touch kit buldum hemde ayrıyetten 3 usb girşi var yani devrede 3 usb girşi sayesinde blutot ve gps artı harici hdd direk takacagım ve baya uyguna verdi saolsun. almak isteyen vara elidne usb olmayan var bir tane isteyen olursa temin edebiliriz cumartesi insallah ulasacak elime

evet arkadaslar istanbulda bir arkadasımdan 7 inc touch kit buldum hemde ayrıyetten 3 usb girşi var yani devrede 3 usb girşi sayesinde blutot ve gps artı harici hdd direk takacagım ve baya uyguna verdi saolsun. almak isteyen vara elidne usb olmayan var bir tane isteyen olursa temin edebiliriz cumartesi insallah ulasacak elime

Hayirli olsun. Hadi hayirlisi.

saol şükrü abi bi aksilik çıkmazsa parçaları tamamlıyoruz nextin 7 inc wide ekran lcd si varı dayımda kamyonda satıyodu bi ara vazgeçti o yzuden lcd almak sart oldu migrosta gormustum gezerken goldmaster 109 liraydı tek kalmıstı satılmadıysa ona bakıcam coznurluk filan iyiyse alcagım birde vga dan sarı ucylu video cıkısımı kullansam yoksa laptobun s-video cıkısından mı goruntu alsam daha kalite olur

evet lcd ve dokunmatik kit olayı tamamdı dedik şimdi sıra arac konusma kiti, Centrafuse ile bluteto telefon bagantısını yaptım laptoplada kablosuz konsutum laptop mic ve hopalrloru ile ama astra h ların tavan lambasının orda microfon yeri var oraya laptoun mic girişden kablo cekeeğim ama nasıl bir microfon koymalıyız... Şükrü abi top sende gene:)))

evet lcd ve dokunmatik kit olayı tamamdı dedik şimdi sıra arac konusma kiti, Centrafuse ile bluteto telefon bagantısını yaptım laptoplada kablosuz konsutum laptop mic ve hopalrloru ile ama astra h ların tavan lambasının orda microfon yeri var oraya laptoun mic girişden kablo cekeeğim ama nasıl bir microfon koymalıyız... Şükrü abi top sende gene:)))

Orjınal mic alırsan 115 TL idi. Resim varmıydı bende bır bakayım orjınal mic icin ama zaten orjınal olmaz baglantılar uymaz. Pıyasada olması lazım 3.5 soketlı bir tane al. Kablosu eger orjınalın yerıne takacaksan en az 2 metre tavandan dolaşma payı koyucaksın. Bılgısayar bagajda ıse sana en az 5-6 metre kablolu bir seyler lazım.:eek: Bende bir tane olucak evde ama kablo 1 metre benim navitech in icinden cıkmıstı.

Eğer bulamazsan bana yaz bir seyler ayarlıyayım sana.:D

tmm ayarla direk onu nasıl olsa kullanmıyon abi:d

su kardesine bi hediye :)))))

Son düzenleme:
kablo sorun deil onemli olan microfon kalitesi alıs gucu önemli parasit yapmaması :D uzatırım ben 2.80 misali

kablo sorun deil onemli olan microfon kalitesi alıs gucu önemli parasit yapmaması :D uzatırım ben 2.80 misali

Tamam ayarlıyayım da sen once bak ben istanbul dayım şimdi mic evde yatıyo ünye de. Ohhhhhhoooo en az 10 gün var iste:(

ben zaten göndereyim sanada :D Neyse sen bak bulamaz isen ben gönderirim sana problem değil.

sendeki nasıl birşey
piyasa mic cokta nasıl birşey olacak onu bilemeiyorum

Geri