Astra J ile en son yaptiginiz Hiz

Ynt: Ynt: Ynt: Astra J ile en son yaptiginiz Hiz

akın link' Alıntı:
ya bırakın bu işleri, araba vs en nihayetinde makinedir.  etraf hocadan geçilmiyor, hocalık böyleyse kusura bakmayın , çok gülerim yani ... insanların kalbini kırmayalım arkadaşlar lütfen dikkatli olalım. burası sanal bir ortam jest ve mimik kullanamadığımızdan  sırf yazı kırıcı olabiliyor. karşılıklı hoşgörü sergileyelim.
Jest ve mimik kullanamiyoruz diye esprileri bile acik ve net yaziyorum komedisi kalmiyor yahu :-(

Ynt: Astra J ile en son yaptiginiz Hiz

Cosmo link' Alıntı:
http://www.trthaber.com/videolar/asiri-hiz-kaza-getirdi-20763.html

http://www.sabah.com.tr/Yasam/2013/08/21/asiri-hiz-kaza-getirdi

hız meraklısı arkadaşlar bence araçlarında ceset torbası zorunlu olmasa bile taşımalı. sonra üstlerine gazete kağıdı kapatılıyor hoş bir görüntü olmuyoır...
ևok acı ama önemli bir konuya değinmişsiniz. ֖zellikle ülkemizde son derece gerekli bir donanım.  bravoo

harunhoca link' Alıntı:
Alındığınızı ve üzüldüğüne üzüldüğümü belirtmeme rağmen kırgınlığınızın geçmediğini görüyorum, polemiğe gerek yok, özrümü kabul etmek zorunda değilsin. Bazen kelimeler hisleri veya aktarmak istediklerini ifade etmeye yetmeyebiliyor. Yapacak bir şey yok. Hız ve gençliğinize atıfta bulunmak istemiştim, neyse.  047shakee
ben hocamın size karşı kinayede bulunmadığını veya ti ye almadığını ilk okuduğumda anlamıştım.. ama yukarıda bir arkadaşın dediği gibi jest ve mimik olmadığı için yanlış anlaşılma olmuş galiba.. hocamın diğer masajlarının da GENELİNİ okudum.. iyiniyetli bir insan sağolsun.. özür de dilemiş hocam yanlış anlaşıldıysam diye.. bence birbirimize daha fazla hoşgörüde bulunalım..

iurista link' Alıntı:
ben hocamın size karşı kinayede bulunmadığını veya ti ye almadığını ilk okuduğumda anlamıştım.. ama yukarıda bir arkadaşın dediği gibi jest ve mimik olmadığı için yanlış anlaşılma olmuş galiba.. hocamın diğer masajlarının da GENELİNİ okudum.. iyiniyetli bir insan sağolsun.. özür de dilemiş hocam yanlış anlaşıldıysam diye.. bence birbirimize daha fazla hoşgörü de bulunalım..
Beni doğru anladığınız ve nezaket göstererek yorum yazma zahmetine katlandığınız için teşekkür ediyorum. Ancak bazen üzgünlüğü ifade etmek karşı tarafın daha da naza çekmesine sebep olabiliyor. Kavgacı veya kırıcı konuşmayı alışkanlık hale getirmiş bir kişi olmadığımı düşünüyorum. Sadece tarz olarak ısrarla düşüncelerimi savunmayı seviyorum. Umarım o kardeşim de beni doğru anlamıştır.

harunhoca link' Alıntı:
Beni doğru anladığınız ve nezaket göstererek yorum yazma zahmetine katlandığınız için teşekkür ediyorum. Ancak bazen üzgünlüğü ifade etmek karşı tarafın daha da naza çekmesine sebep olabiliyor. Kavgacı veya kırıcı konuşmayı alışkanlık hale getirmiş bir kişi olmadığımı düşünüyorum. Sadece tarz olarak ısrarla düşüncelerimi savunmayı seviyorum. Umarım o kardeşim de beni doğru anlamıştır.

Kibiriniz yazdıklanızı gölgeliyor, sizinle tartışmak istemiyorum.

Ynt:

Bugun hiz sabitlemeyi otobandan gelirken 90'a sabitledim. Bir ara yol bombos olunca saga sola manzaraya bakiyordum. Bu esnada bir ses duydum soluma döndüm ki beyaz birsey bir anda gecti gitti. 6 km ilerde sagda dururken gorunce durdum, bir sorun mu var dedim. Arac Mercedes S350, 10 dakika 250 ile gelmis yakiti bitmis. Ana caddeye kadar birakirken sohbet ettim, 250 cok tehlikeli degil mi kontrolu bile kaybedebilirsiniz dedim, adam icerden 80-90 gibi hissediyorsun deyince sustum. Kiskandim yahu :-(

Ynt:

Aydn link' Alıntı:
Bugun hiz sabitlemeyi otobandan gelirken 90'a sabitledim. Bir ara yol bombos olunca saga sola manzaraya bakiyordum. Bu esnada bir ses duydum soluma döndüm ki beyaz birsey bir anda gecti gitti. 6 km ilerde sagda dururken gorunce durdum, bir sorun mu var dedim. Arac Mercedes S350, 10 dakika 250 ile gelmis yakiti bitmis. Ana caddeye kadar birakirken sohbet ettim, 250 cok tehlikeli degil mi kontrolu bile kaybedebilirsiniz dedim, adam icerden 80-90 gibi hissediyorsun deyince sustum. Kiskandim yahu :-(

Vay dingil. ((:

İnsan arabanın benzinini bitirene kadar basar mı yav. ((:

Ynt:

Abi adam 10 dk kadar 250 ile gitmis dedigi kadariyla, normaldir belkide :-) Yalniz yanimdan oyle bi gecti ki ruzgari sunroof'tan girdi saclarimi fönledi :-D

Geri