Astra J ile en son yaptiginiz Hiz

Ynt: Astra J ile en son yaptiginiz Hiz

o arabaya verecek parqsi var ama deposu boş :-)

Ynt:

Aydn link' Alıntı:
Bugun hiz sabitlemeyi otobandan gelirken 90'a sabitledim. Bir ara yol bombos olunca saga sola manzaraya bakiyordum. Bu esnada bir ses duydum soluma döndüm ki beyaz birsey bir anda gecti gitti. 6 km ilerde sagda dururken gorunce durdum, bir sorun mu var dedim. Arac Mercedes S350, 10 dakika 250 ile gelmis yakiti bitmis. Ana caddeye kadar birakirken sohbet ettim, 250 cok tehlikeli degil mi kontrolu bile kaybedebilirsiniz dedim, adam icerden 80-90 gibi hissediyorsun deyince sustum. Kiskandim yahu :-(
Aydın bu çok sert olmuş be içinden ne geçirdin o an.. senin iç.erden hissettiğin işte böyle geçer adama haşırt diye  ;D

Gözün mü kaldır diyorsun lo :D

Ya Aydın 10dk boyunca 250km hizla gidilecek bi yol Türkiyenin neresinde var, abi zaten 250 km hizi 80-90 gibi algılamış 1-2 dk yida 10dk gibi algılamış olabilirmi :)

DarthWider link' Alıntı:
Ya Aydın 10dk boyunca 250km hizla gidilecek bi yol Türkiyenin neresinde var, abi zaten 250 km hizi 80-90 gibi algılamış 1-2 dk yida 10dk gibi algılamış olabilirmi :)
Ben adana otobani eregli cikisina dogru herseferinde en az 10 dk 220-240 bandinda gidebiliyorum bence sl350 rahat rahat baya yerde gider o hizla:)

Scrapercar link' Alıntı:
Ben adana otobani eregli cikisina dogru herseferinde en az 10 dk 220-240 bandinda gidebiliyorum bence sl350 rahat rahat baya yerde gider o hizla:)

Bizde burda 80km hızı geçebilirsek yol çok hızlı akıyor diyoruz, kahrolsun trafik :D

DarthWider link' Alıntı:
Bizde burda 80km hızı geçebilirsek yol çok hızlı akıyor diyoruz, kahrolsun trafik :D
İstanbulda hiz rekorlarini metrobusler kiriyo desenize :-D

DarthWider link' Alıntı:

Abi gidebilir 10 dakika. Çukurova burası, düz ova. Böyle yol çok.

Ynt:

GNSpower link' Alıntı:
Vay dingil. ((:

İnsan arabanın benzinini bitirene kadar basar mı yav. ((:

Sen yazdın diye mi bilmiyorum - ne alakaysa tüp çikolatanın dibindeki eser miktardaki çikolatayı zorla çıkarmaya çalışan bir çocuk belirdi gözümün önünde.

Yani "sende benzin ne gezer olsa olsa çikolata vardır" gibi bir mana çıkarma ya da bu cümleyi yok say.

Bence yok saymakta fayda var çünkü cuk diye oturmadı sanki. En azından ben pek benzeme göremedim.  kahka536

Geri