Astra J Lpg Montajı

Hanika

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.epiksigorta.com.tr
Ynt: Astra J Lpg Montajı

Yolda giderken LPG nni litre fiyatının 1,92 lere düştüğünü görünce delirdim. Bende gidip Taktırdım landirenzo benimkide Arıza ışığı yakma problemi yok şimdilik. Motor garantiden çıktı fakat diğer aksamlarda devam ediyor. Sıkntı olbailicek en fazla sibop yada boboin. Bunlarında garantisini landirenzo veriyor. Yok olmadı 1500 + 350 1850 TL yapar ben o parayı zaten her türlü 1 sende çıkartırım. Ayrıca daha şimdiye kadar piyasada gezen 1,4 turbolarda böle bir sorun yaşanmadı. Adamın biri çıktı siboplar eriyor dedi şehir efsanesine dönüştü bu olay. 1,6 turbo insignia 2010 model 65000 hiç bir sıkntısı olmamış bir arkadaşımda var. Onda olmadıysa bizde hiç olmaz diye düşünüyorum. Biliyorum şimdi herkes bire şeyler düşünücek yok garantisin bozdurdun yok bu arabaya LPG takılmaz .. Hiç umrumda değil. 1900 lpg kullanmak var 43 kuruşa 2,5 katı yakıt parası ödememye kararlıyım. İnşallah sıkıntı olmadan kullanırım.  greatt

sanalbiri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

1650 TL ve arıza ışığı da yanmıyor.2 yıl da garanti.Ohhh,misss...Yağlamalı sistem mi kullandılar? 1 ve 2. viteslerde motor devir saatini 4000 üzerine aman çıkarmayın.Yanma odasındaki yüksek ısıya,düşük viteslerdeki yüklenme de eklenince subaplar zarar görebilir diye duymuştum.İnşallah bir sorun yaşamazsınız.Siz inşallah bana örnek olursunuz da ben de taktırırım.Performansda bir fark oluştu mu?Paylaşımınız için de  thnxx

sanalbiri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hanika link' Alıntı:
Yolda giderken LPG nni litre fiyatının 1,92 lere düştüğünü görünce delirdim. Bende gidip Taktırdım landirenzo benimkide Arıza ışığı yakma problemi yok şimdilik. Motor garantiden çıktı fakat diğer aksamlarda devam ediyor. Sıkntı olbailicek en fazla sibop yada boboin. Bunlarında garantisini landirenzo veriyor. Yok olmadı 1500 + 350 1850 TL yapar ben o parayı zaten her türlü 1 sende çıkartırım. Ayrıca daha şimdiye kadar piyasada gezen 1,4 turbolarda böle bir sorun yaşanmadı. Adamın biri çıktı siboplar eriyor dedi şehir efsanesine dönüştü bu olay. 1,6 turbo insignia 2010 model 65000 hiç bir sıkntısı olmamış bir arkadaşımda var. Onda olmadıysa bizde hiç olmaz diye düşünüyorum. Biliyorum şimdi herkes bire şeyler düşünücek yok garantisin bozdurdun yok bu arabaya LPG takılmaz .. Hiç umrumda değil. 1900 lpg kullanmak var 43 kuruşa 2,5 katı yakıt parası ödememye kararlıyım. İnşallah sıkıntı olmadan kullanırım.  greatt
Hayırlı ,uğurlu olsun.Güle güle kullanın.İnşallah bir sıkıntı yaşamazsınız.Olsa olsa inşallah sadece subaplarda sorun olur.Subapları da çelikleriyle değiştirmeye kalksan bile ücreti 1000 TL diyorlar.Bence 3 ayda bir falan kontrollerini yaptırın.ևok anlamam ama;subapları kontrol etmek adına o bölümlere kadar motoru açtırmak sıkıntı değilse arada kontrol için açtırmalı diye düşünüyorum...

Hanika

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.epiksigorta.com.tr

sanalbiri link' Alıntı:
1650 TL ve arıza ışığı da yanmıyor.2 yıl da garanti.Ohhh,misss...Yağlamalı sistem mi kullandılar? 1 ve 2. viteslerde motor devir saatini 4000 üzerine aman çıkarmayın.Yanma odasındaki yüksek ısıya,düşük viteslerdeki yüklenme de eklenince subaplar zarar görebilir diye duymuştum.İnşallah bir sorun yaşamazsınız.Siz inşallah bana örnek olursunuz da ben de taktırırım.Performansda bir fark oluştu mu?Paylaşımınız için de  thnxx
evet yağlamalı sistem. ben zaten çok devirli araç kullanmam. Dediğim gibi kardeşim ASTRA J lerde hiç duydunuzmu sibop eriyen ben duymadım bir kaç tane insignia duyduk . Bir tek bobinden kaynaklanan sıkıntılar var. çekişten biraz düştü ama bunun ayarını da yapıyolar zaten. şehir dışına çıkıcam dönüşte yaparlar onun ayarınıda zaten.

lt818

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hanika link' Alıntı:
Yolda giderken LPG nni litre fiyatının 1,92 lere düştüğünü görünce delirdim. Bende gidip Taktırdım landirenzo benimkide Arıza ışığı yakma problemi yok şimdilik. Motor garantiden çıktı fakat diğer aksamlarda devam ediyor. Sıkntı olbailicek en fazla sibop yada boboin. Bunlarında garantisini landirenzo veriyor. Yok olmadı 1500 + 350 1850 TL yapar ben o parayı zaten her türlü 1 sende çıkartırım. Ayrıca daha şimdiye kadar piyasada gezen 1,4 turbolarda böle bir sorun yaşanmadı. Adamın biri çıktı siboplar eriyor dedi  şehir efsanesine dönüştü bu olay. 1,6 turbo insignia 2010 model 65000 hiç bir sıkntısı olmamış bir arkadaşımda var. Onda olmadıysa bizde hiç olmaz diye düşünüyorum. Biliyorum şimdi herkes bire şeyler düşünücek yok garantisin bozdurdun yok bu arabaya LPG takılmaz .. Hiç umrumda değil. 1900 lpg kullanmak var 43 kuruşa 2,5 katı yakıt parası ödememye kararlıyım. İnşallah sıkıntı olmadan kullanırım.  greatt
bravoo hayirli olsun aga,insaallah arizasiz sikintisiz kullanirsiniz.aslinda olay budur gozunu kapatip yaptiracaksin,aynen arkadasin dedigi gibi bu sehir efsanelerinden cektigimiz nedir arkadas  battle_Teroriste

Golf_stream

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hayırlı olsun kardeşm cesaretli insanlrı her zmn sevmişimdir  kahka536 kahka536 bu tarz şeyler zaten genelde korkanların başına gelirrr  m34444  20 tl lik lpg aldım 2.30 dan 85 km gitti daha ne olsun kii şehir içi :) bide sürüş dersi verdim 10 km  kadar :))

lt818

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Golf_stream link' Alıntı:
hayırlı olsun kardeşm cesaretli insanlrı her zmn sevmişimdir   kahka536 kahka536 bu tarz şeyler zaten genelde korkanların başına gelirrr  m34444   20 tl lik lpg aldım 2.30 dan 85 km gitti daha ne olsun kii şehir içi :) bide sürüş dersi verdim 10 km  kadar :))
Budur abi 045thumbsup  20tl 85km sehirici

delihoca42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

şimdi landirenzo oldun lpg ile konuştum. opel 1.4 turbolara motor garanti kapsamı dışına çıkmadan takılacak lpg kiti geliormuş. yetkili şuan bu araçlara lpg taktırma dedi. biraz daha bekleyin dedi. şuan taktırırsanız oprl her hatayı lpgye yüklüyor dedi. bilginizeee

tunc041

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tunç Bey,

Opel, A14NET 140kw turbo motor şeçeneğini tüm araç gruplarında kullanmayı düşünüyor. Bunun için öncelikli olarak bu motor seçeneğine OPEL ֖ZEL KIT talebinde bulundu.  LANDIRENZO OPEL OZEL KITI sanırım birkaç ay içinde Türkiye'de olur ve lpg montaj çalışması başlar.
Diğer A sınıfı motorlar içinde henüz net bir bilgi yok malesef ama önümüzdeki aylarda diğer motor seçenekleri ile ilgili bir bilgi gelir ise www.landirenzolpg.com veya www.olgunlpg.com web adreslerinden tekip edebilirsiniz.
   Bu gün bana gelen e maili sizinde paylaşıyorum İnş 1-2 aya gelirde rahat rahat gönlümüzce gezer tozarız :)

lt818

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tunc041 link' Alıntı:
Tunç Bey,

Opel, A14NET 140kw turbo motor şeçeneğini tüm araç gruplarında kullanmayı düşünüyor. Bunun için öncelikli olarak bu motor seçeneğine OPEL ֖ZEL KIT talebinde bulundu.  LANDIRENZO OPEL OZEL KITI sanırım birkaç ay içinde Türkiye'de olur ve lpg montaj çalışması başlar.
Diğer A sınıfı motorlar içinde henüz net bir bilgi yok malesef ama önümüzdeki aylarda diğer motor seçenekleri ile ilgili bir bilgi gelir ise www.landirenzolpg.com veya www.olgunlpg.com web adreslerinden tekip edebilirsiniz.
   Bu gün bana gelen e maili sizinde paylaşıyorum İnş 1-2 aya gelirde rahat rahat gönlümüzce gezer tozarız :)
Paylasim icin tesekkurler,insaallah dediginiz gibi 1-2 ay icinde bu problemde cozulmus olur 045thumbsup