Astra J Necvox Dvd Navigasyon Sistemi

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J Necvox Dvd Navigasyon Sistemi

mujdatozkan link' Alıntı:
Arkadaşlar merhaba Necvox navi taktırdım çarşamba günü şöyle bir sorunum var navi ekranından ses sonuna kadar açık olmasına rağmen navinin sesi duyulmuyor , birde şu meşhur "motor sesi hoperlörlerden geliyor" battle_Teroriste durumu var yardımlarınızı görüşlerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.
sorun devam ediyor mu acaba?

mujdatozkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.mujdatozkan.com

Navigasyon sesiyle ilgili sorun çözüldü tavsiyeniz için ayrıca teşekkürler  motor sesinin hoperlörlerden gelmesi konusuna gelince Esse group tan montaj şefi Erkan Bey bugün sorunu tespit ettikten  sonra  sisteme küçük bir devre ekleyerek sorunu çözdü  sorun yok  radyoda  navi de ses mükemmel dvd ye bastığım hd kliplerden aldığım ses ondanda mükemmel

Mcburney1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

erdem link' Alıntı:
[quote author=mujdatozkan link=topic=412.msg17038#msg17038 date=1300395743]
Arkadaşlar merhaba Necvox navi taktırdım çarşamba günü şöyle bir sorunum var navi ekranından ses sonuna kadar açık olmasına rağmen navinin sesi duyulmuyor , birde şu meşhur "motor sesi hoperlörlerden geliyor" battle_Teroriste durumu var yardımlarınızı görüşlerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.

navinin sesi az geldiği gibi muhtemelen radyo ve cd/mp3 geçişlerinde de ses farkı oluşuyordur.

cd veya tv modunda gelin ekrana dokunun OSD menüsü gelecek. OSD yazısı üzerine her dokunuşunuzda menü ismi değişecek. main volume menüsüne gelince orjinal ayarın 30 da olduğunu göreceksiniz. ayarı 50-55 arasında ayarlayın.  OSD yazısı üzerine tekrar dokununca telephone volume gelecek, aynı işlemi ona da uygulayın ses probleminiz düzelecek.

grnt039f.jpg

motor sesinin hoparlörden gelmesiyle ilgili bilgim yok
[/quote] osd menüsünde main volume ve telephone volume çıkmıyorsa ne yapmamız gerekiyor necvox için bu menüler bütün cihazlarda mevcutmudur.Yazılım yüklenerek bu sorun giderilebiliniyormu yardımcı olabilirmisiniz.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bende de yoktu bu menü güncelleme ile çıktı ve ses kalitesi inanılmaz arttı
ses sistemi servisine başvurun 5 dk lık bir güncelleme

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Mcburney link' Alıntı:
osd menüsünde main volume ve telephone volume çıkmıyorsa ne yapmamız gerekiyor necvox için bu menüler bütün cihazlarda mevcutmudur.Yazılım yüklenerek bu sorun giderilebiliniyormu yardımcı olabilirmisiniz.

öncelikle foruma hoşgeldiniz

bu menülerin aracınızdaki necvoxta olması gerekiyor. eğer yoksa yüklü olan yazılım güncel değil demektir. taktırdığınız yere başvurup güncel yazılımı yükletirseniz menüleri aracınızda görebilirsiniz, sorununuz da düzelir

Mcburney1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hoşbulduk  Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim

diagnotics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

necvox kullanan arkadaşlardan birisi boş zamanında necvox un detaylı incelemesini videoya çekebilirse çok memnun olacağım.. hem alacak diğer arkadaşlar içinde iyi bir kaynak olur.. teşekkürler..

BRK !!

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Erdem Bey açıklamalarınız ve paylaşımınız için teşekkür ederiz  ;) OSD deki main menü ve tel sesini bende yükselttim ve çok ii oldu ayrıca şunu farkettim yükselttikten sonra navinin usb girişindeki ses düzeyi aracın usb girişinin verdiği ses düzeyinden ve radyonunkinden düşüktü o da yükseldi!! ayrıca taktırdığım servis taktıkları ürünün özelliklerini bilmediği için yazı renginin değişmediğini sölemişlerdi sizin fotolardan gördüm ve düzelttim orange yaptım uyum sağladı araçla.. (taktıralı 3 hafta oldu turkuaz mı nedir o tondaydı yazı rengi aracın kırmızı iç ışıklarıyla uymuyordu sevmemiştim) fakat sizin menüde black orange die geçior ve sizin navinin ana menü görünümüyle bnm ki farklı ben aradım ama bulamadım değişmiyor sanırım yada sizinkinin sürümüyle bnmkinin sürümü farklı.. :/ 

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BRK !! link' Alıntı:
Erdem Bey açıklamalarınız ve paylaşımınız için teşekkür ederiz  ;) OSD deki main menü ve tel sesini bende yükselttim ve çok ii oldu ayrıca şunu farkettim yükselttikten sonra navinin usb girişindeki ses düzeyi aracın usb girişinin verdiği ses düzeyinden ve radyonunkinden düşüktü o da yükseldi!! ayrıca taktırdığım servis taktıkları ürünün özelliklerini bilmediği için yazı renginin değişmediğini sölemişlerdi sizin fotolardan gördüm ve düzelttim orange yaptım uyum sağladı araçla.. (taktıralı 3 hafta oldu turkuaz mı nedir o tondaydı yazı rengi aracın kırmızı iç ışıklarıyla uymuyordu sevmemiştim) fakat sizin menüde black orange die geçior ve sizin navinin ana menü görünümüyle bnm ki farklı ben aradım ama bulamadım değişmiyor sanırım yada sizinkinin sürümüyle bnmkinin sürümü farklı.. :/  

sn. BRK!!  aramıza hoşgeldiniz

ses ayarını yükselttiğinizde tüm sistemin ses seviyesi yükseliyor (navi, tv, usb, cd, telefon)
bu renk tonu arabanın iç görünümüyle uyumlu. sizin ana menü görünümü nasıl acaba? farklılık ne? tarif edebilirmisiniz yada fotoğraf varsa paylaşabilirmisiniz?