Astra J Necvox Dvd Navigasyon Sistemi

BRK !!

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J Necvox Dvd Navigasyon Sistemi

sizin radyo ekranındayken altta navinin menüleri müzik,dvd vs yuvarlak şekilde herbiri bnmkinde dikdörtgen solda iki sağda iki şeklinde bilmem açklayabildim mi yada hayal edebildiniz mi :) sizinkini bilmiyorum ama bende yazı renginde 3 seçenek var dediğim gibi black orange deilde sadece orange olarak.. ayrıca takıldığından beri tv göstermiyor ve hiçbir şekilde video göstermiyor montajda yada cihazda sorun olabilir fırsat bulup gösteremedim servisde yarın gidicem ama.. ilk takıldığında servisde kendileri bi film göstermişlerdi tv de karıncalıydı onada kapalı alanda die çıkınca netleşir denersiniz demişlerdi fln vs. işte :// birde geri görüş kamerası geçeleri ii deil hele kapalı garajda hiç bişi belli olmuyor gündüz ii ama yeterli bilmiyorum sizinki nasıl..

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BRK !! link' Alıntı:
sizin radyo ekranındayken altta navinin menüleri müzik,dvd vs yuvarlak şekilde herbiri bnmkinde dikdörtgen solda iki sağda iki şeklinde bilmem açklayabildim mi yada hayal edebildiniz mi :) sizinkini bilmiyorum ama bende yazı renginde 3 seçenek var dediğim gibi black orange deilde sadece orange olarak.. ayrıca takıldığından beri tv göstermiyor ve hiçbir şekilde video göstermiyor montajda yada cihazda sorun olabilir fırsat bulup gösteremedim servisde yarın gidicem ama.. ilk takıldığında servisde kendileri bi film göstermişlerdi tv de karıncalıydı onada kapalı alanda die çıkınca netleşir denersiniz demişlerdi fln vs. işte :// birde geri görüş kamerası geçeleri ii deil hele kapalı garajda hiç bişi belli olmuyor gündüz ii ama yeterli bilmiyorum sizinki nasıl..

sizinki necvox mu cyclone mu? tarif ettiğiniz menü cyclonenun menüsü ortada da opel amblemi var.
tv benim sorunsuz çalışıyor. geri görüş kamerasından da memnunum

BRK !!

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kutusu necvox du öle die taktılar ama :/ ayrıca bana üstünden çıkan cd sürücüyü geri vermediler.. şuanda da cd sürücü dvd okumuyor dvdi yi geriye çıkartıyor.. yarın belli olucak ne diyecekler bakalım orjinal cd sürücüsünüde isteyeceğim.. bu paylaşımlar bu yüzden faydalı oluyor teşekkürler tekrar..

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BRK !! link' Alıntı:
kutusu necvox du öle die taktılar ama :/ ayrıca bana üstünden çıkan cd sürücüyü geri vermediler.. şuanda da cd sürücü dvd okumuyor dvdi yi geriye çıkartıyor.. yarın belli olucak ne diyecekler bakalım orjinal cd sürücüsünüde isteyeceğim.. bu paylaşımlar bu yüzden faydalı oluyor teşekkürler tekrar..

nerde ne kadara taktırdınız? anlaşılan size dvd sürücüyü takmamışlar. diğer menüler benim paylaştığım fotolardaki gibi mi? navisi nasıl hangi program ve haritaları kullanıyor?

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com

yuh yaaa... dvd surucuyu takmamak de ne demek? bu da "Turk İŞİ" sendromunun bir parçası olsa gerek..

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bana yetkili serviste takılmamış gibi geldi yada sağlam bi dolandırıcılık var ama düzeltirler

BRK !!

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yok yok yetkili serviste taktırdım arkadaşlar ama şimdi hangisi olduğunu sölemiyim hmn zan altında bırakmayalım yarın bi baksınlar bakalım ne diyecekler.. 2000 liraya takıldı.. faturasına baktımda dva-9813 diye geçiyor geri görüş kamerasıda nec-rv09..

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

düzeltileceğine eminim eski bir versiyon falan olabilir yenisini takarlar en kötü ama dvd sürücüsü takmamaları ve size çıkanları vermemeleri ilginç

BRK !!

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ayrıca cyclone videosunu da izledim burda ana menü aynı ama navi menüsü çok farklı toplama bi cihaz mı ne taktılar acaba ;) işin esprisi tabi =))