Astra J Resmi Fiyat Listesi (opelin Resmi Sitesinden)

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Bye_Bye
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: Astra J Resmi Fiyat Listesi (opelin Resmi Sitesinden)

arkadaşlar edition fiyatına bakınca çok uygun geldi 39 000 pazarlıkla sanırım 37-38 arasına alınır sizce enjoya 8000 tl fazla vermeye gerek varmı

tomreader2010 link' Alıntı:
arkadaşlar edition fiyatına bakınca çok uygun geldi 39 000 pazarlıkla sanırım 37-38 arasına alınır sizce enjoya 8000 tl fazla vermeye gerek varmı

Njoy plus ile farkları bunlar kararı siz verebilirsiniz, eğer bu özellikler benim için çok da önemli değil derseniz
edition alın yoksa verebilecek gibiyseniz her zaman bir üst model daha iyidir
    Arka okuma lambaları
    Deri direksiyon simidi
    Elektronik Park Freni
    Hız Sabitleyici (Cruise Control)
    Işığa duyarlı kararan iç dikiz aynası
    Işıklı makyaj aynaları
    ֖n sis farları
    Spor egzoz borusu (sadece 1.4 140 HP ve 1.6 180 HP motorlar ile)
    Yağmur Sensörü
    Yokuşta Kalkış Desteği (HSA)

ayrıca motor seçenekleri ve jantlar bu farklar gereksiz derseniz güvenlik donanımı olarak hiç farkı olmayan esp si standart bir otomobil sonuçta 37-38 e alırsanız piyasanın en iyisi denebilir

arkadaşlar özellik olarak fark var tabii ancak sanki öğretmen maaşıyla 8000 tl vermemek mantıklı geliyor.

tabiki en önemli olan sizin maddi durumunuz fiyatı da çok uyguna çektiler sizi tatmin ederse bizim söz söyleme hakkımız yok ama tavsiye olarak 2.el temiz araçlara bakabilirsiniz birde liste fiyatlarına bakmayın mümkünse bayiden direk fiyat alın çünkü edition lar çok ucuzladı zaten çok indirim olmayabilir ama enjoy plus a gidince iyi bir indirim yapabilirler tabi bu sadece tahmin

bayi indirimi konusunda bende sizinle aynı şeyi düşünüyorum 2. el konusunda da düşük özellikli olsun sıfır olsun kafam rahat eder en azından diye düşünüyorum. şuan corollam var onu satıp nasipse dolaşmaya başlayacağım şuan sadece ön bilgi aşamasındayım

bayi indirimi konusunda bende sizinle aynı şeyi düşünüyorum 2. el konusunda da düşük özellikli olsun sıfır olsun kafam rahat eder en azından diye düşünüyorum. şuan corollam var onu satıp nasipse dolaşmaya başlayacağım şuan sadece ön bilgi aşamasındayım

tomreader hocam 46000 liste fiyatı var enjoyplus paketin 1.4 140 hp manuel sıkı bi pazarlıkla 42000 e alabileceğinizi düşünüyorum geçmişte 4.700 liraya varan indirimler alan arkadaşlarımız oldu.bence editon almayın derim

tolga hocam fikriniz için teşekkür ederim yalnız ozamnda enjoy plusların motoru turbo sanırım ve tüpte sıkıntı çıkartıyor bu sefer dizele yönelmek gerekecek oda bayağı yükseliyor fiyat nette bakıyorum 2. el temiz dizel bulunmuyor bulunsada arkadaşlar sıfırına yakın fiyat yazmışlar

Araç alım öncesi bir dert sonrası ayrı dert. Gönlünüzce inşallah...  Ben de olsam ikinci ele bakmazdım. En azından iki yıl garanti güvencesi var.

tolga hocam fikriniz için teşekkür ederim yalnız ozamnda enjoy plusların motoru turbo sanırım ve tüpte sıkıntı çıkartıyor bu sefer dizele yönelmek gerekecek oda bayağı yükseliyor fiyat nette bakıyorum 2. el temiz dizel bulunmuyor bulunsada arkadaşlar sıfırına yakın fiyat yazmışlar

hocam lpg taktıran bi çok arkadaşımız oldu ve şu an için sorunla karşılaşıpta burda paylaşanda olmadı.turbo motor yalnız sizinde bildiğiniz gibi 6 ileri vites.1.6 115 hp lik edition la yakıt olarak nerdeyse aynı.hatta bi arkadaşımız ist dan trabzona 90 km hızı geçmemek kaydıyla 100 km de 5.1 lt yakıt tüketimini tutturdu benzinli araçta.tabi yine karar sizin bende 3 5 fazla verin donanımlı bi araca binin el freninin olmaması bile çok süper bence görüntü olarak :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri