Astra J Resmi Fiyat Listesi (opelin Resmi Sitesinden)

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Bye_Bye
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: Astra J Resmi Fiyat Listesi (opelin Resmi Sitesinden)

1.6 115 lerden daha az yakıyor 1.4t ler tabi küçük bir fark var

41500e edition almış biri olarak bu fiyata hemen alın derim. Tabii kullanmıyorsanız donanımları. Mesela eskiden ben digital klimasıza binmem dedim son 2 aracım da digitaldi bu edition manuel ama işte yaşın ilerlemesiyle çokta önemli değilmiş demeyi öğrendim. Bu fiyatın kırılmasının sebebini merak ediyorum sanırım martta tekrar çıkacak çünkü satışlar ocakta bıçak gibi kesmiş tüm firmalarda bu tip kampanyalar şubat sonuna kadar var.

tenten77 link' Alıntı:
41500e edition almış biri olarak bu fiyata hemen alın derim. Tabii kullanmıyorsanız donanımları. Mesela eskiden ben digital klimasıza binmem dedim son 2 aracım da digitaldi bu edition manuel ama işte yaşın ilerlemesiyle çokta önemli değilmiş demeyi öğrendim. Bu fiyatın kırılmasının sebebini merak ediyorum sanırım martta tekrar çıkacak çünkü satışlar ocakta bıçak gibi kesmiş tüm firmalarda bu tip kampanyalar şubat sonuna kadar var.

Aracınız hayırlı olsun, Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.

Merakımı mazur görürseniz size bir şey sormak istiyorum.  :)

Edition paketli araçlarda ön sis farı var mı acaba  questionnn

tenten77 link' Alıntı:
donanımlar işin içinde güvenlik olmadığı sürece zevk meselesi civic im de auto klima var astrada yok, civicte ilk zamanlarda kullanıyordum şuan onda da kullanmıyorum işe yarar birşey boşa giden bir para değil ama dediğim gibi donanım işi zevk meselesi

bugun arkadasa honda cıvıc baktık cıftkurtlarda tek kelımeyle araba berbatttt bızım astraların yanına bıle yaklasamaz.kapıları bıle kagıt gıbı ıcıne bındımmı hıc guven bıle vermıyor torpıdo kucagınızda.nı tekım arkadasta vazgectı honda dan

bulent_tnt link' Alıntı:
bugun arkadasa honda cıvıc baktık cıftkurtlarda tek kelımeyle araba berbatttt bızım astraların yanına bıle yaklasamaz.kapıları bıle kagıt gıbı ıcıne bındımmı hıc guven bıle vermıyor torpıdo kucagınızda.nı tekım arkadasta vazgectı honda dan
bende beğenmedim yenisi ama benim 2006 civic i kullanmaktan çok zevk alıyorum artık atmosferik olmasından mı kaynaklanıyor yoksa gaz pedalının müthiş hassasiyetinden mi bilmiyorum sürüş zevki çok iyi bence ama değiştiricem planlarım var yeni civic berbat bir kez daha söyliyim ama fiyat/performans aracı olmuş diyebiliriz 48 e full almam mümkün

astraowner link' Alıntı:
bende beğenmedim yenisi ama benim 2006 civic i kullanmaktan çok zevk alıyorum artık atmosferik olmasından mı kaynaklanıyor yoksa gaz pedalının müthiş hassasiyetinden mi bilmiyorum sürüş zevki çok iyi bence ama değiştiricem planlarım var yeni civic berbat bir kez daha söyliyim ama fiyat/performans aracı olmuş diyebiliriz 48 e full almam mümkün

Eski civic in yerine çıkardıkları araç şişmanlamış city. Millet yeni modelini geliştirir üst sınıf ayarına sokmaya çalışır Honda da nasıl berbat ederim diye çalışıp,  uzun uğraşlar sonucu amacına ulaşmış. O aracın yeni versiyonu diye çıkardıkları şeyin özellikle iç kısmı portakal kasası. Opel in pazarlama-satış ekibiyle honda nın tasarımcıları aynı kaynaktan beslenmişler bence.

Arkadaşlar daha önce konuşuldu mu bilemiyorum, forumda denk gelmedim şahsen, mart ayı fiyat listesine baktığımda 115 HP'lik Astra'lar satıştan kaldırıldı mı yoksa üretilmiyor mu durum nedir? Fiyat listesinde gözüken sadece Edition pakette sunuluyor, ben de 115 HP Cosmo sahibi olarak biraz endişelendim açıkçası bu durumdan.

opelvh.jpg

djurga link' Alıntı:
Arkadaşlar daha önce konuşuldu mu bilemiyorum, forumda denk gelmedim şahsen, mart ayı fiyat listesine baktığımda 115 HP'lik Astra'lar satıştan kaldırıldı mı yoksa üretilmiyor mu durum nedir? Fiyat listesinde gözüken sadece Edition pakette sunuluyor, ben de 115 HP Cosmo sahibi olarak biraz endişelendim açıkçası bu durumdan.

opelvh.jpg

1.6 115 hp motor Opel'in eski motorlarından olduğu için, artık sadece Edition pakette satışına devam edileceği bilgisi forumda paylaşılmıştı.

Artık 1.6 115 hp motor almak isteyenler sadece Edition donanım paketiyle bu imkana sahip olabilecek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri