Astra J Shark Anten Pratik Uygulama

Ynt: Astra J Shark Anten Pratik Uygulama

Öncelik ile paylaşım ve bilgilendirme için teşekkür ederim.
Siparişimi bu sabah 4 dk gibi kısa bir sürede tamamladım.
Geriye beklemek kaldı.
Tekrardan teşekkür eder iyi günler dilerim.

faruk4143 link' Alıntı:
5 dakika once beyaz renk antenim geldi. Urun gayet guzel. İcinden 2 parca cift tarafli bant cikti. Sanirim digerini kullanmicaz. Hava yagmurlu bugun uygulayamiyacagim sanirim.

Şanslıymışsınız, normalde tek bant geliyor :) Hatta arkadaşlardan birisi bantı için 2 adet sipariş etmeyi düşünüyordu.

bratan link' Alıntı:
Öncelik ile paylaşım ve bilgilendirme için teşekkür ederim.
Siparişimi bu sabah 4 dk gibi kısa bir sürede tamamladım.
Geriye beklemek kaldı.
Tekrardan teşekkür eder iyi günler dilerim.

Bi faydamız dokunduysa ne mutlu bize :) Biz sizden teşekkür ederiz. Ürün gelince bir fotoğraf da sizden bekleriz.

Ynt: Ynt: Ynt:

albertxx link' Alıntı:
Kocaeli taraflarında yapıcaksanız bende gelebilirim :)
albertx kardeşim sen hafta sonu burdamısın eğer burdaysan hemen goruşup tanışalım senınle haberını bekliyorum tel:543 607 05 13  sinan

nanisa link' Alıntı:
albertx kardeşim sen hafta sonu burdamısın eğer burdaysan hemen goruşup tanışalım senınle haberını bekliyorum tel:543 607 05 13  sinan

Bu hafta sonu değil abi vizeler var karabükteyim.2hafta içinde yüksek ihtimal olucam ben sana hem forumdan mesaj atarım hemde telefondan:) Forumdan mesajlarına bak arada geçen atmıştım görmedin :)

albertxx link' Alıntı:
Bu hafta sonu değil abi vizeler var karabükteyim.2hafta içinde yüksek ihtimal olucam ben sana hem forumdan mesaj atarım hemde telefondan:) Forumdan mesajlarına bak arada geçen atmıştım görmedin :)
allah alla valla hıc farketmedım ozeldenmı attın bana bakıyorum suan ama oyle bır mesaj yok bende

nanisa link' Alıntı:
allah alla valla hıc farketmedım ozeldenmı attın bana bakıyorum suan ama oyle bır mesaj yok bende

Önceden atmıştım abi demek gelmemiş :) Neyse ben İzmite gidince sana haber veririm zaten direk abi buluşuruz istediğin yerde 60evler tarafı güzel olur hem sakin hemde izmit izmit sıkıyor hep :)

albertxx link' Alıntı:
Önceden atmıştım abi demek gelmemiş :) Neyse ben İzmite gidince sana haber veririm zaten direk abi buluşuruz istediğin yerde 60evler tarafı güzel olur hem sakin hemde izmit izmit sıkıyor hep :)
ne tarafta kalıyordu bu 60 evler daha once duymuştum ama bu ara anten işinı ne yaptın ısmarladınmı kendıne karabukte havalar nasıl soğukmu cok

Radyoda çekiyorsa çok şık olmuş

Geri