Astra J Shark Anten Pratik Uygulama

Ynt: Astra J Shark Anten Pratik Uygulama

eketen link' Alıntı:
Zımpara ile düzlenemez mi o kavis?
Arkadaşın focusta denedim onda bombe var hafif, daha az boşluk kaldı.
Tam da aklımda zımpara olurmu diye soracaktım siz söylediniz

firstemperor link' Alıntı:
valla can ınşallh duzeltebılırsın ama benımkı cup dıye oturdu  bızım tavanlar arkaya doğru bıraz meyıllı geliyor sızın  tavanlar galıba duz ustlerı sen bunları aynı fırmadan sıparış verdın dımı

Altına bir reklamcıda pleksi de kestirebilirsiniz.

CALİBRA BG link' Alıntı:
valla can ınşallh duzeltebılırsın ama benımkı cup dıye oturdu  bızım tavanlar arkaya doğru bıraz meyıllı geliyor sızın   tavanlar galıba duz ustlerı sen bunları aynı fırmadan sıparış verdın dımı
Evet aynı yerden sipariş verdim. Mert in siparişi de gelsin bakalım ondada aynı mi? Bu arada nanisa sen misin?

can focus sedanmı hb mı

Evet aynı yerden sipariş verdim. Mert in siparişi de gelsin bakalım ondada aynı mi? Bu arada nanisa sen misin?
evet benım ısım değışıklığı yaptık mert ın sayesınde

Sonunda anten geldi ancak sorun var anten tam oturmuyor hafif kavis var boşluk görünüyor henüz yapistirmadim belki yapistirinca belli olmaz..
... http://imageshack.com/i/jja9bpj
.....
[img=800x450]http://imageshack.com/a/img703/9305/a9bp.jpg[/img]

Abi o boşluk ben uygulamadan önce de vardı, tavan sacımız oldukça esnek ve yapıştırıcı da bi o kadar kuvvetli, yapıştırınca birbirlerini çekiyolar bir sıkıntı olmadı bende şu ana kadar. Ama atmaması açısından düzlenebilir belki. Fakat aklınızda bulunsun direk uygularsanız da bir sıkıntı olmuyor.

kenangokhan link' Alıntı:
Abi o boşluk ben uygulamadan önce de vardı, tavan sacımız oldukça esnek ve yapıştırıcı da bi o kadar kuvvetli, yapıştırınca birbirlerini çekiyolar bir sıkıntı olmadı bende şu ana kadar. Ama atmaması açısından düzlenebilir belki. Fakat aklınızda bulunsun direk uygularsanız da bir sıkıntı olmuyor.
ya bilmiyorum ki neyapsam içime sinmiyor bu şekilde, trafikte uçar gider birinin arabasına son ra al başına belayı 032questn Mert'i bekliyorum o nasıl yapacak bakalım.

CALİBRA BG link' Alıntı:
can focus sedanmı hb mı
focus hb. ama tam düz değil bizdeki gibi. arka tarafında hafif bombe var.

ya bilmiyorum ki neyapsam içime sinmiyor bu şekilde, trafikte uçar gider birinin arabasına son ra al başına belayı 032questn Mert'i bekliyorum o nasıl yapacak bakalım.
focus hb. ama tam düz değil bizdeki gibi. arka tarafında hafif bombe var.

Ne olursa olsun uçmazki o, sonuçta vidalıyorsun tavana. Yapıştıcınca göreceksiniz, tutacak o sacı.

Bende de biraz boşluk kalırsa zımpara ile düzeltmeyi deneyeceğim.  :)
Sonra düzeldiği kadarıyla takarım artık.  :)

Geri