Astra J Shark Anten Pratik Uygulama

Ynt: Astra J Shark Anten Pratik Uygulama

firstemperor link' Alıntı:
şimdiye almış olmanız lazımdı. ptt yurtiçi sorgulama yaptınızmı? türkiyeye ne zaman girmiş?

Yurtiçi sorgulamada herhangi bir sonuç çıkmıyor.
Yurtışı sorgulamada ise sadece hangi tarihte kargoya verildiği yazıyor.

Yurtiçi sorgulamayı ptt nin normal sorgulama sayfasından mı yapmamız gerekiyor acaba?

Benimki sepete eklenmiş yarın gelir.  011zaa

chiv link' Alıntı:
Yurtiçi sorgulamada herhangi bir sonuç çıkmıyor.
Yurtışı sorgulamada ise sadece hangi tarihte kargoya verildiği yazıyor.

Yurtiçi sorgulamayı ptt nin normal sorgulama sayfasından mı yapmamız gerekiyor acaba?
evet ptt nin hem yurtdışı hem yurtiçi sorgulama sayfasından sorgulanmalı. ama yurtdışında kargoya verildikten sonra en fazla 2 gün sonra ptt sayfasından sorgulamayla çıkması lazım

firstemperor link' Alıntı:
evet ptt nin hem yurtdışı hem yurtiçi sorgulama sayfasından sorgulanmalı. ama yurtdışında kargoya verildikten sonra en fazla 2 gün sonra ptt sayfasından sorgulamayla çıkması lazım

Sadece yurtdışı sorgulamada bilgi geliyor. Yurt içi kısmında bir kayıt yok.

Umarım bir aksilik yaşamam :(

chiv link' Alıntı:
Sadece yurtdışı sorgulamada bilgi geliyor. Yurt içi kısmında bir kayıt yok.

Umarım bir aksilik yaşamam :(
kaç gün oldu kargoya verileli. bana özelden kodu yazabilirmisin?

ben ayın 7sinde aliexpress den sipariş ettim. 1-2 güne elime geçer sanırım.
NO               TARIH (Date) EVENT                 YAPILAN ISLEM                                                                         ISLEM YERI (Process Place)
07/11/13 21:36 2013-11-07 21:36:00 Receive item from customer (Otb)                                 Gonderi musteriden alinmistir                         CHINA (Yurt Disi)
09/11/13 11:02 2013-11-09 11:02:00 The item was forwarded to the destination country (Otb) Gonderi yurt disina sevk edildi (Giden)         CHINA (Yurt Disi)
19/11/13 10:14 2013-11-19 10:14:13 Receive item at office of exchange (Inb)                         Gonderi (Varis)alip verme merkezinde alindi T֜RKIYE

İşLEM / YER                                                                BİLGİ GİRİş TARİHİ
1.Torbaya Eklendi - İSTANBUL(AVR)(İST.ULUSLARARASI PİM) 20/11/2013 09:18:00
2.Torbaya Eklendi - ANKARA(ANKARA P.İ.M.)                         21/11/2013 08:36:51

Aha.

Ama bir dakika seninkinin rengi tutmuyor ki benimkiyle. Aniden heyecan yaptım, fos çıktı lakin. ((:

Ömür resim bekliyoruz dostum. (:

Geri