Astra J Shark Anten Pratik Uygulama

Ynt: Astra J Shark Anten Pratik Uygulama

albertxx link' Alıntı:
Ben nasıl çıkıp takıldığını merak ediyorum önemli olan nokta benim için orası ona göre sipariş vericem :)
cikip takilmak...?

Mevcut antenin yuvasinin ustune yapistiriliyor.

albertxx link' Alıntı:
Ben nasıl çıkıp takıldığını merak ediyorum önemli olan nokta benim için orası ona göre sipariş vericem :)

Araçtan herhangi bir şey sökülmüyor.  :)
Sadece antenin üst kısmı vidalanan noktadan döndürülüp çıkarılıyor, sonra aşağıda kalan kısmın üstüne bu anten yapıştırılıyor.

Hmm bizim shark ya ondan bir fark var mı diye merak ettim:) Aynı şekilde vidadan çıkartıcaz tamamdır anladım saolun :)

Arkadaşlar gecikme için özür dilerim, anten güzel oldu beğendim radyo sinyalinde herhangi bir farklılık olmadı şu ana kadar. uygulaması kolay fakat yapışkanı çok etkili yarın bir gün sökmek istersek kolay sökülürmü bilmiyorum. :)

[img=337x600]http://imageshack.us/a/img577/6492/rgz4.jpg[/img]
[img=337x600]http://imageshack.us/a/img837/8522/ltg2.jpg[/img]
url]

url]

[img=337x600]http://imageshack.us/a/img69/5554/7thm.jpg[/img]

albertxx link' Alıntı:
Hmm bizim shark ya ondan bir fark var mı diye merak ettim:) Aynı şekilde vidadan çıkartıcaz tamamdır anladım saolun :)

Yok, o zaman farklı bir uygulama gerekebilir.  :)
Ben shark olmayan antenler için yukarıda bahsettiğim durumu yazmıştım.  :)
Shark anten olupta bu takılabilir mi, boyuttan kurtarır mı bilemiyorum.  ::)

Bu anten dış etkene maruz kalmasin ömür.
Radyo garanti disi kalir bak.  011zaa

DERSİMLİ link' Alıntı:
Arkadaşlar gecikme için özür dilerim, anten güzel oldu beğendim radyo sinyalinde herhangi bir farklılık olmadı şu ana kadar. uygulaması kolay fakat yapışkanı çok etkili yarın bir gün sökmek istersek kolay sökülürmü bilmiyorum. :)

Güle güle kullan abi, yapıştırdıktan sonra kenardaki boşlukları yapıştırıcı tuttu mu sizde de ? Malum herkes onu merak ediyor :)

kenangokhan link' Alıntı:
Güle güle kullan abi, yapıştırdıktan sonra kenardaki boşlukları yapıştırıcı tuttu mu sizde de ? Malum herkes onu merak ediyor :)
ok.

Ben yapıştırırken biraz sıkıntı oldu bantı taktım anteni yerleştirdim ilkinde oturmadı birdaha çıkardım tabi bu esnada yapışkan kaportaya yapıştı birdaha söküp tekrar yapıştırdım zorda olsa fakat bant muntazam oturmadı kısacası fakat yinede rahatsız etmiyor bakınca çok azda olsa boşluk kalıyor ama dediğim gibi rahatsız edici bir durum yok.

DERSİMLİ link' Alıntı:
ok.

Ben yapıştırırken biraz sıkıntı oldu bantı taktım anteni yerleştirdim ilkinde oturmadı birdaha çıkardım tabi bu esnada yapışkan kaportaya yapıştı birdaha söküp tekrar yapıştırdım zorda olsa fakat bant muntazam oturmadı kısacası fakat yinede rahatsız etmiyor bakınca çok azda olsa boşluk kalıyor ama dediğim gibi rahatsız edici bir durum yok.

Cok guzel olmus Omur kardesim gule gule kullan

Geri