Astra J sport

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ANL
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
yok siparişler uzun sürdüğü için istemedim böylede iyi gidiyo araç

merak ettiğim için sordum her zaman kullanılmıyor zaten arada sırada birileriyle kapışırken özellikle kırmızı ışıkta kalkışta

opel bence easytronic problemini çözmüştür artık sonuçta tam otomatik kullanıyor artık =)) ama corsa b&w dan sonra bi türlü ısınamadım opele...
yarın gidip bende bakıcam J kasaya 1.3 istiyorum bakalım kendimi ikna edebilcem mi :D

ya arkadaslar daha dun sıparsı werdım ben 1.3 dızel sport aldım smdı usb ve ıc dekı ısıkları kaldırdılarmıı ????

opelin sitesinde de var kapı içi ışıklar kalkmış.

hayır yalnısınız war smdı aradım bayıyı kaldırılan ozellık sport modelınde sadece USB flas bellek ozellıgı ve KOLCAK altındakı ısıklandırma sadece kol dayamalıgın altındakı ısıkları kaldrmslar eee halıyle cosmo ıle arada fark yok alanlar sanslı ama pekde bı onemı yok bunnların cunkı aux war :S

Tüm modellerden USB kaldırıldı. Bence Cosmo modelleri alınmalı koltuklar falan çok daha güzel arabanın içi çok daha kaliteli duruyor deri kaplamalar ile. Bluetooth , bixenon farlar oldukça iyi özellikler. USB yerine Aux yolu ile Mp3 player bağlayıp kullanabiliyorsunuz.

Ben otomatik kullanıyorum oldukça iyi bir sıkıntısı yok sadece çok hızlı vitez büyütüyor sanırım yakıt ekonomisi için. 85 km de 6 vitese atıyor bazen sinir oluyorum. Neyseki +- vites değişimi var kapışmak gerektiğinde işi kolaylaştırıyor.

Bende 1.4t düşünmüştüm ama henüz gelmemişti bence 1.4t ile bu araba sadece düz vites olur. Aman amanda gitmez , gitsin diyorsanız 1.6t olmalı.

Tüm modellerden USB kaldırıldı. Bence Cosmo modelleri alınmalı koltuklar falan çok daha güzel arabanın içi çok daha kaliteli duruyor deri kaplamalar ile. Bluetooth , bixenon farlar oldukça iyi özellikler. USB yerine Aux yolu ile Mp3 player bağlayıp kullanabiliyorsunuz.

Ben otomatik kullanıyorum oldukça iyi bir sıkıntısı yok sadece çok hızlı vitez büyütüyor sanırım yakıt ekonomisi için. 85 km de 6 vitese atıyor bazen sinir oluyorum. Neyseki +- vites değişimi var kapışmak gerektiğinde işi kolaylaştırıyor.

Bende 1.4t düşünmüştüm ama henüz gelmemişti bence 1.4t ile bu araba sadece düz vites olur. Aman amanda gitmez , gitsin diyorsanız 1.6t olmalı.

USB kaldırılma sebebi nedir aceba gereksiz mi buldular aceba.

Bluetooth'u faydalı hale getirmek için yapıyorlar genelde. Usb Yerine cihazları bluetooth ile bağlıyorsunuz. Aynı zamanda Sportta bluetooth da olmadığı için cosmoyu alınır hale getiriyorlar. Gerçi aux çıkışıda var her cihaz aux tan bağlanabiliyor. USb stick yerine kulaklık çıkışı veya bluetooth özelliği olan bir cihazınız olması gerekecek okadar.

otm. vites hangi araç olursa olsun gaza sabit basıldığı sürece en üst vitese atar, BMW, Audi'de 7-8.viteslere bile atabilir:D
biraz gaza basınca kendiliğinden 3e 4e düşer zaten

Geri