Astra J sport

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ANL
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
İlginize teşekkürler bir gidip göstersem iyi olacak.

Astra enjoy plus actıv sleck beyaz aldım 3 ay oldu sorun yok ama turkıyede kı satıcılara dıkkat edın benım kaput altındakı sıyah ızalasyon kecesı sokulmus sikayet uzerıne takıtlar bırde aracda kulluk vede cakmaklıkları yasa var deyıp carpıyolar haberınız olsun araclarda genelde ufak cızıkler var plastık aksamlarında ne bok yedıklerı bellıdegıl satıcıların gözumun onunde 19 ınc ıstıyorum dedı adamın bırı hemen baska aracdan sokup ona taktılar cok dıkkat edın opel ıyı ama satııcıları hepsı ıcın gecerlı değil işe yaramz ...

Astra enjoy plus actıv sleck beyaz aldım 3 ay oldu sorun yok ama turkıyede kı satıcılara dıkkat edın benım kaput altındakı sıyah ızalasyon kecesı sokulmus sikayet uzerıne takıtlar bırde aracda kulluk vede cakmaklıkları yasa var deyıp carpıyolar haberınız olsun araclarda genelde ufak cızıkler var plastık aksamlarında ne bok yedıklerı bellıdegıl satıcıların gözumun onunde 19 ınc ıstıyorum dedı adamın bırı hemen baska aracdan sokup ona taktılar cok dıkkat edın opel ıyı ama satııcıları hepsı ıcın gecerlı değil işe yaramz ...
:S benım arabamda kulluk ve cakmak yok bunları wermek zorundalarmı yanı ne bılım hıc sormadım ama yok yanı gıdıp ıstıyım mı ne dıyıyım daha 1 ay oldu alalaı yenı astra

küllük ve çakmaklık tiryaki paketi adı ile extra olarak sipariş ediliyor yani parayla satılıyor.

astra j sportta şuan usb girişi standart olarak sunuluyor..

j kasa 140 hp kullanıcıları performansından memnunmu aracın 1.6 J 115 hp ile kıyaslayınca hissedilebilir bir fark varmı ?

Kaldırılmış dediler ama eminmisiniz?

Astra Sport

küllük ve çakmaklık tiryaki paketi adı ile extra olarak sipariş ediliyor yani parayla satılıyor.

Bu küllük ile Çakmaklık dediğiniz şey vitesin arka tarafında ki yuvarlak nikelajlı kapak mı .. Bende aracı yeni aldım , bende de çıkmadı .. Şimdi sizden okudum ekstra sipariş ediliyormuş , tiryaki paketi altında .. Onu nasıl ve nereye sipariş edebiliriz .. Bana bilgi verebilir misiniz ?

aracı aldığınız bayiye sipariş verebilirsiniz

Geri