Astra J sport

ANL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaslar yil sonuna kadar astra j sport 1.4 turbo almayi dusunuyorum sizinde bu aracla ilgili iyi kotu yanlarini paylasirsaniz sevinirim bu devirde araba almak kolay bi is degil simdiden tesekkurler...

mukeala

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende 1.6 sport var alabiliyorsan cosmosunu al derim çünkü sportta bazı özellikler kaldırılmış diye duydum usb girişi, kapı ışıkları gibi. Şimdiden hayırlı olsun.

ANL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam enjoydan dondum sporta sporttanda cosma donmeye niyetim yok:D usb falan onemli degil benim icin aracinizdan memnunsunuz degil bi gerek performans olsun gerek baska ozellikleri olsun yada soyle soruyum basa donseniz yine gider opel alirmiydiniz korkmuyorum desem yalandir cunku 2004 astrayi aldik araba cok sikintili cikti beyni degisti sanziman problemli oldu daha neler neler hatta bu yuzden duz vites almayi dusunuyorum tesekkurler

tuna67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende takip ediyorum bu konuyu. Kullanan arkadaşlar illaki görüp yazarlar yorumlarını

mukeala

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam enjoydan dondum sporta sporttanda cosma donmeye niyetim yok:D usb falan onemli degil benim icin aracinizdan memnunsunuz degil bi gerek performans olsun gerek baska ozellikleri olsun yada soyle soruyum basa donseniz yine gider opel alirmiydiniz korkmuyorum desem yalandir cunku 2004 astrayi aldik araba cok sikintili cikti beyni degisti sanziman problemli oldu daha neler neler hatta bu yuzden duz vites almayi dusunuyorum tesekkurler

Aracımı alalı 4 ay oldu çok memnunum herhangi bir sıkıntısı yok. Yine olsa yine alırdım o yönden için rahat olsun. Ama daha sonra sorun çıkar onu bilemem.

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et
ben alalı 3 aya yaklaşacak otomatik kullanıyorum performansı ve konforu çok iyi bu arada otomatik vitesi gerçek otomatik olduğu için önceki modellerdeki sorunları yok.

mukeala

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben alalı 3 aya yaklaşacak otomatik kullanıyorum performansı ve konforu çok iyi bu arada otomatik vitesi gerçek otomatik olduğu için önceki modellerdeki sorunları yok.

Senin araçta flexride var mı?