Astra OPC - Focal Edition Design By FERRO..

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan vsf42
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Öncelikle teşekkur ederim bagaj ve pandizot için uygundur focal in b.a.m. xxl malzemsi uygundur yalnız maliyetli olur siz onun yerine würth marka yine alman malı olan model var birde henkelin sp100 sp300 gibi modelleri var maliyetleri daha uygun butun ses gelen yerlere yaparsanız sesi keser yapımı kolaydır yani sizin ustalığınıza kalmıs emniyet kemeri plastiklerinede önerim dısı siyah olan ince kumas bantlar var tek tarafı yapıskanlı onu yaparsan tıkıtrtısını keser kanımca :rakir::cool:

teşekkürler bilgileriniz için en kısa zamanda malzemeyi alıp yapmaya çalışacam.

bugün gittim bu işleri yapan yere sadece dedim bagaja ses yalıtımı yaptırmak istiyorum dedim iç taraftan adamlar würth ün malzemesini kullanıyolarmış sadece parça 350-400 tl tutar dedi işçilik dahil 500-600 liraya gelir dedi bende vazgeçtim bu yalıtım malzemesi bu kadar tutar mı ya sade bagaja :confused:

Ne demek ankarada iseniz işcilik konusunda yardımcı bile olurum :):rakir::rakir:

saolun maalesef ankarada deilim ama keşke olsa idim ne varsa ankara istanbul da var valla:rakir: bizim buralarda böyle ince işçilik veya modifiye konusunda pek gidilecek bir yer yok....:(

bugün gittim bu işleri yapan yere sadece dedim bagaja ses yalıtımı yaptırmak istiyorum dedim iç taraftan adamlar würth ün malzemesini kullanıyolarmış sadece parça 350-400 tl tutar dedi işçilik dahil 500-600 liraya gelir dedi bende vazgeçtim bu yalıtım malzemesi bu kadar tutar mı ya sade bagaja :confused:

aslında baskasına yaptırırsanız fiyatlar o civarda evet ama emin olun uygulamayı sizde yaparsanızn fazla zor bir işlem değil sadece biraz sabır lazım birde malzemeyi ucuz yollu temin edebilirseniz maliyetten kurtulursunbuz:):bir:

aslında baskasına yaptırırsanız fiyatlar o civarda evet ama emin olun uygulamayı sizde yaparsanızn fazla zor bir işlem değil sadece biraz sabır lazım birde malzemeyi ucuz yollu temin edebilirseniz maliyetten kurtulursunbuz:):bir:

haklısınız ama işte kendim yapabilirmiyim emin değilim malzemeyi daha ucuz nasıl temin edebiliriz ? bu tekzen de felan varmıdır varsa nasıldır tavsiye edermisiniz ?
çok soru sordum herhalde kusura bakmayın :D tavsiye edeceğiniz malzeme varsa alırım işçiliği uygun fiyata yaptırırım tanıdığım varda. burda parça pahalı tutuyo.

ses sisteminizi bilemem ama jantlarınız çok güzel ;)

haklısınız ama işte kendim yapabilirmiyim emin değilim malzemeyi daha ucuz nasıl temin edebiliriz ? bu tekzen de felan varmıdır varsa nasıldır tavsiye edermisiniz ?
çok soru sordum herhalde kusura bakmayın :D tavsiye edeceğiniz malzeme varsa alırım işçiliği uygun fiyata yaptırırım tanıdığım varda. burda parça pahalı tutuyo.

hiç önemli değil bilgi paylaşımı için zaten burdaym:):cool: malzemeyi tekzen koctaş gibi yerler ceşitli yalıtım malzemeleri satıyor ama bunlar amaca hizmet etmiyor evler için genelde o malzemeler benim önericeğim sahibinden.com dan bakın birisi elinde kalan würth marka yalıtım plakalarını satıyordu 50 tl gibi bir rakama adedini ama tahminimce 3 veya 4 plaka yeter size yada 90 tl ye benim kullandığım focal b.a.m xxl olan malzeme var o yine 50cm*1 m fiyatı işinizi görürü onun haricindeki sp100-300 gibi henkelin urunleri cok işininizi görmez yani iyi malzemeler ama sizin istediğiniz o titresimi tıngırtıyı kesiceğine inanmıyorum cunku malzeme kalınlıgı fazla değil işciliği ucuza yaparsanız malzeme fiyatına kurtarırsımız birde ebay.com dan alabilirseniz orda daha uygun bu malzemeler

Geri