Astra Sfi vs Civic Vti

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan coRSac
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yaw bende anlamadım yaw.. nie kimse rakip çıkmıor . çıkanlar var tabiide
onlar ya turbolu ya superchargerlı arkadaşlar .. :D cooper s olsun,subi wrxler olsun :(

neyse konuyu güncellim dedim ilgilenen arkadaş varsa bizim cuma buluşmamız var ,1-2 aksiyon yapacaz akşam . gsi cılara duyrdur. nedersin deniz abi gel istersen . hem eski günleri yaad ederiz :Dhemde egleniriz.

yaw sen opele nie kafa tutuyon ki opel forumunda şimdi kimse seni kırmak istemez ama eger kocaeline gelirsen bi de kofez pistini ayarlıyabilirsen (trafiğe acık yerde olmaz) seninle seve seve kapırıs canımcım ama anahtarına deil eglencesine dostluga :rock:rock:rock:rock:rock

daha geçen akşam vti ve audi a3 le rool yaptık kii ben arkadan başladım a3 225 hp miş soradan öğrendim hepimiz ii yürüdük ama fitek baya bi arkada kaldı nasıl oldu anlıyamadım:D audiyle kafa kafaya gittik yolun sonuna geldik bi boy ayırdı beni ee normal zaten 225 hp turbo:)

yaw hondanın iç dizynı bir kere cok dışkıdan (kotu kelime kullanmıyorum dikatinizi cektiyse) :D:D

daha geçen akşam vti ve audi a3 le rool yaptık kii ben arkadan başladım a3 225 hp miş soradan öğrendim hepimiz ii yürüdük ama fitek baya bi arkada kaldı nasıl oldu anlıyamadım:D audiyle kafa kafaya gittik yolun sonuna geldik bi boy ayırdı beni ee normal zaten 225 hp turbo:)

Hangi vti ile denedin Erhan?

kardeşim bu normal nie şaşırıyosunki hatta a3 te vardı 3ümüz kalktık a3 le uzun bi süre yürüdük vtek arkada kaldı a3 te uzunda bi boy ayırdı beni ama 1.8t 225 hp miş soradan öğrendim:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri