Astraya Kavuşmayı Bekleyenler Klubü

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan esadsari
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ynt: Astraya Kavuşmayı Bekleyenler Klubü

qwer001 link' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar bende bugun ödemeyi yaptım,30 temmuz gibi aracı alabileceğimi söylediler, gerçi daha öncede 20 temmuzda demişlerdi.Neyse geç olsun güç olmasın dedik içimize attık :D
Araç 1.3 ecoflex sport still paket beyaz.

hayırlı olsun arkadaşım ben aracıma kavuştum :) Şimdilik forumda yazılan tıkırtılar tukurtular gıcırtılara kulak vermiyorum. Duymuyorum bile hatta. Yok böyle konfor yaa :) AFL olayına hasta oldum, bluetooth ise iphone ile uyumlu rehberi görüyor...

qwer001 link' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar bende bugun ödemeyi yaptım,30 temmuz gibi aracı alabileceğimi söylediler, gerçi daha öncede 20 temmuzda demişlerdi.Neyse geç olsun güç olmasın dedik içimize attık :D
Araç 1.3 ecoflex sport still paket beyaz.
Aracınız hayırlı olsun sn.qwer001, umarım 2 gün sonra 10 Ağustos demezler  :D şaka bir yana tez vakitte aracınıza kavuşmanızı dilerim...

Umarım demezler yoksa deliririm.Bide sormak istediğim bişey var , aracı almadan parayı verdim acaba yanlış mı yaptım arkadaşlar.Benim gibi yapan oldu mu hiç, yanlış mı yaptım diye düşünüyorum şuada.Aklıma kötü kötü şeyler geliyo  :D

Aracı aldığım bayinin ismi Erdemirler.

:) birşey olmaz, merak etmeyin...

ohh be arkadaşlar yüreğime su serptiniz , kolay kazanmadık sonuçta :D
heyecandan  hemen adamın eline saydık parayı , sonradan jeton düştü  :D
Neyse makbuza iyi bakmak lazım , saolun tekrardan 

Arkadaslar eylul-ekim demissiniz o zamana kadar bekledikten sonra 2012 almak daha mantikli degilmi

OSYM şu LYS yi artık açıklasada bende gidip 1.4t 140 hp astramı sipariş etsem :)

Kapora veridl fakat beyaz renk istediğim için araç izmirden gelicek nasıl bekliycem hiç bilmiyorum steering

HalilBildirici link' Alıntı:
Kapora veridl fakat beyaz renk istediğim için araç izmirden gelicek nasıl bekliycem hiç bilmiyorum steering
Hayırlı olsun şimdiden.2012 modelmi olucak?Ayrıca istediğiniz araç neydi?

Hayırlı olsun şimdiden.2012 modelmi olucak?Ayrıca istediğiniz araç neydi?
[/quote]

Teşekkür ederim 2011 model sanırım heycandan onu sormayı unuttum :D Beyaz 1.4 T sipariş verdik

Geri