Astraya Kavuşmayı Bekleyenler Klubü

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan esadsari
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ynt: Astraya Kavuşmayı Bekleyenler Klubü

eagle05 link' Alıntı:
VW nin verdiği teslim günlerinide biliyorum ve tabiki o arkadaşlara Allah dahada büyük sabır versin :) dün bayi ile görüşmemde iki haftada aracı alabileceğimi söylediler ve eğer söylediği süre doğruysa şaşırdım açıkcası.ben bu kadar sabırsız olmazdım normalde de yetkili bayiye gittiğimde aracın direksiyonuna oturmak gibi bir hataya düştüm.resimlerine ve yorumlara bakınca hadi neysede kokpite oturunca (aracın içerisine oturduğum andan bugüne kokpit diyorum  :) ) aracı beklerken fazlasıyla sabırsızlanacağım hissi hakim oldu bende.benim açımdan hiçde kolay bir sabır değil o yüzden :)
Hayırlısı neyse o olur inşallah 5 ay nerde 2 hafta nerde sabırın gıkı çıkmamalı  :)

tüm bekleyen astracılara gelsin bu anlamlı şarkı ben bunu dinleyerek iç çekiyorum  ve bekliyorum daha 1 gün oldu yahu nasıl geçicek günler? 002tuhaff  019cryy

GEևMİYOR G֜NLER ...  011zaa

Geçmiyor Günler (֖zcan Deniz)

puahah :D:D

srd link' Alıntı:
tüm bekleyen astracılara gelsin bu anlamlı şarkı ben bunu dinleyerek iç çekiyorum  ve bekliyorum daha 1 gün oldu yahu nasıl geçicek günler? 002tuhaff  019cryy

GEևMİYOR G֜NLER ...  011zaa

Geçmiyor Günler (֖zcan Deniz)
Hahahaaa gecmezzz
Yolda her astra gordumu icin gidecek
Bizde yasadik

bulent_tnt link' Alıntı:
Hahahaaa gecmezzz
Yolda her astra gordumu icin gidecek
Bizde yasadik

hele ben neler çektim araba geldi yalnıs gelmiş bide ötekisini bekledim :D

BurakyNk;
biraz geç olacak ama hoş bulduk sağolun  :)

En şanslı benim heralde Cumartesi öğlen telefonda çok uygun bir fiyat aldım ve hiç niyetim yokken arabayı almaya karar verdim. Cumartesi akşam hanımı kandırmak 15dk, babamı kandırmak 1 saat sürdü.  ;D Pazar bayiiye gidip el sıkıştım. ևarşamba araba altımda idi.  ;D

Yalnız o arabayı teslim aldığım günü unutamam. Kalbim yerinden çıkacaktı. 3 uykusuz gece sonunda arabaya otup ilk trafiğe çıktığımda mutluluktan uçuyordum çünkü arabayı inanılmaz beğendim. ֖zellikle süspansiyon, direksiyon ve pedalların H kasa kadar sert olmaması için dua etmiştim ve hepsi yumuşaktı.  dancee

Geri