Astraya Kavuşmayı Bekleyenler Klubü

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan esadsari
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ynt: Astraya Kavuşmayı Bekleyenler Klubü

A14NET link' Alıntı:
En şanslı benim heralde Cumartesi öğlen telefonda çok uygun bir fiyat aldım ve hiç niyetim yokken arabayı almaya karar verdim. Cumartesi akşam hanımı kandırmak 15dk, babamı kandırmak 1 saat sürdü.  ;D Pazar bayiiye gidip el sıkıştım. ևarşamba araba altımda idi.  ;D

Yalnız o arabayı teslim aldığım günü unutamam. Kalbim yerinden çıkacaktı. 3 uykusuz gece sonunda arabaya otup ilk trafiğe çıktığımda mutluluktan uçuyordum çünkü arabayı inanılmaz beğendim. ֖zellikle süspansiyon, direksiyon ve pedalların H kasa kadar sert olmaması için dua etmiştim ve hepsi yumuşaktı.  dancee

cok güzel anlatmışsınız. bence en önemli ve en güzel şey araç gelmeden önce saklanan adrenalin salgısının aracı aldıktan sonra her geçen gün artması ve aracın keyif vermesi  :)

bugün 1.3 sport beyaz renk için kapora verdim,işlemlerimizi yaptık ama istediğim aracın şu anda stoklarda olmadığını söylediler ve yurt dışından gemiye yüklenip geleceğini söylediler, mayısın sonuna yetişir dediler.tecrübeli arkadaşlardan bilgi istiyorum bu araç ne kadarlık zamanda gelir?acaba daha erken kavuşabilirmiyim aracıma??

eforgin link' Alıntı:
bugün 1.3 sport beyaz renk için kapora verdim,işlemlerimizi yaptık ama istediğim aracın şu anda stoklarda olmadığını söylediler ve yurt dışından gemiye yüklenip geleceğini söylediler, mayısın sonuna yetişir dediler.tecrübeli arkadaşlardan bilgi istiyorum bu araç ne kadarlık zamanda gelir?acaba daha erken kavuşabilirmiyim aracıma??
mayıs sonu ise iyi bence
gemi takip etme başlığı vardı işinize yarayabilir
http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=906.0

araç kodu 40 gözüküyor dediler bana, heralde üretilmiş ama yükleme olmamış, inşallah mayıs ayında yetiştirirler...

bana da 0099QNMQ diye bir kod yolladılar mailime. herhangi bi tarih kestirmek mümkün mü ya da gemi adını mı sormak gerekiyor bayiye? teslimat temmuz 1.hafta dediler baska bilgi ulaşmadı henüz elime.

srd link' Alıntı:
bana da 0099QNMQ diye bir kod yolladılar mailime. herhangi bi tarih kestirmek mümkün mü ya da gemi adını mı sormak gerekiyor bayiye? teslimat temmuz 1.hafta dediler baska bilgi ulaşmadı henüz elime.

Niye o kadar geç? Özel bir sipariş mi verdiniz? Sport + AFL gibi ?

Burock3427 link' Alıntı:
Niye o kadar geç? Özel bir sipariş mi verdiniz? Sport + AFL gibi ?
Sade afl olsa iyi ne siparis vermediki full+full

srd link' Alıntı:

Beklediğine değer inşallah kardeşim.. Bizde merakla bekliyoruz.. :D

srd link' Alıntı:
hakikaten araç bekleyenler arasında en cok senin aracın gelmesini merak ediyorum şu anda. o Heyecanı bize de yansıttın  :)

Geri