Astraya Kavuşmayı Bekleyenler Klubü

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan esadsari
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ynt: Astraya Kavuşmayı Bekleyenler Klubü

bulent_tnt link' Alıntı:
Serdar senin araba gelene kadar ucak daireler cikicak  steeringwheel

daha temmuza 1 ay var erken gelme durumu olur mu? yani daha önce belli bi tarih verilip de erken alan var mı aracımı kendimi avutmam için  :D

Evet kaç ay bekleme süresi bakalım  005hihih 005hihih

srd link' Alıntı:
daha temmuza 1 ay var erken gelme durumu olur mu? yani daha önce belli bi tarih verilip de erken alan var mı aracımı kendimi avutmam için  :D
iki gün önce senin araç bizi de heyecanlandırdı diye yazmıştım. Muhtemelen benim araçtan önce gelecektir artık. şimdi benim başıma geldi :D

Aracı iğrenç bir Cuma akşam trafiğinde aldım. 130 km yol yaptım ve izlenimlerim çok olumlu. Şunu söyleyeyim benim araç sürüş tarzıma göre değerlendirince hantal değil araç. Benim beklentilerimi rahatlıkla karşılayan bir araç. Test sürüşündeki izlenimlerim doğrultusunda herşey. Debriyaj ve fren pedallarının hissi çok iyi. Debriyaj pedal kullanımında hata bile yapsam vurdurmuyor.

2 eleştrim var araçla ilgili:

1- Yol bilgisayarını yöneten yani menüleri hareket ettiren sistem çok kullanışsız. Bir çok araçta kolun tepesindeki tuş bu görevi yaparken acaip bir yere koymuşlar. Anlayamadım neden böyle. Bu kadar mühendislik olan bir araçta bunu nasıl atlamışlar şaşırdım.

2- CC kitlediğimde kaç km hıza kitlediğimi göremiyorum. CC kapatmadan devreden çıktığında da hiç bir şekilde hafızadaki hızı göremiyorum. Ama hızı elle ayarlamaya yarayan minik joystick çok kullanışlı.

Ses sistemi denildiği gibi vasat. Daha ince ayar çekmedim ama ses kalitesi daha iyi olabilirdi sistemin.

dinojasie link' Alıntı:
iki gün önce senin araç bizi de heyecanlandırdı diye yazmıştım. Muhtemelen benim araçtan önce gelecektir artık. şimdi benim başıma geldi :D

evet abi seçim yaptın mı kararını verdin mi?

imkanları zorlayıp cosmo alın. 045thumbsup

benide bu klube ekleyebilirsiniz nasipse vuslat ay sonu gibi, gelsede sağını solunu karıştırsam. dinojasie satıcıları gezdiğimde gördüğüm izlenim şu araç satışları baya düşmüş. kampanya ağustos ayında olabilir diye düşünüyorum . ama opeli tanıyorsam kampanyadan önce sağlam bir zam yapar. benim yaza acelem olmasaydı sene sonunu beklerdim ama o ayrı.

dinojasie link' Alıntı:
hayır. biraz bekleyecegim. alabildigim en ust modeli almayı düünüyorum

en güzeli.. hakkında hayırlısı  :)

muallim link' Alıntı:
benide bu klube ekleyebilirsiniz nasipse vuslat ay sonu gibi, gelsede sağını solunu karıştırsam. dinojasie satıcıları gezdiğimde gördüğüm izlenim şu araç satışları baya düşmüş. kampanya ağustos ayında olabilir diye düşünüyorum . ama opeli tanıyorsam kampanyadan önce sağlam bir zam yapar. benim yaza acelem olmasaydı sene sonunu beklerdim ama o ayrı.
ben muhtemel sene sonunu beklemek zorunda kalacağım. Bedelli problemi nedeniyle maddi sıkıntıya girdim biraz, Ancak toplarım kendimi,
srd link' Alıntı:
en güzeli.. hakkında hayırlısı  :)
Dedigim gibi en iyisini almaya çalışacağım. teşekkürler

Geri