Astraya Kavuşmayı Bekleyenler Klubü

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan esadsari
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ynt: Astraya Kavuşmayı Bekleyenler Klubü

diyadin link' Alıntı:
Hayırlı olsun ne zaman teslim dediler size acaba birde fiyat ve hangi bayi olduğunu yazarsanız sevinirim

Saolun. En gec kasım sonu dediler. Ben 47.000 aldım. Aydın sürtaştan.

Bende 1.3 cdti edition beyaz siparişimi verdim bekliyorum. umarım bu hafta teslim olur .

Merhabalar hayırlı olsun araçlarınız. Ben de kasım ayı başında sipariş vermiştim, 8 inde teslimatı bekliyorduk ancak ilk olarak 11'i gemisinde diye bildirim geldi, dün(19.11) sorduğumda ise 14 gemisine alınmış aracınız denildi yani daha gümrüğe bile alınmamış gözüküyor. Genel bi sıkıntı var anladığım kadarıyla, bekliyeceğiz artık napalım :)

Arkadaşlar ben aracımı 12 ekim tarihinde sipariş verdim bugün arayıp sordum 10-15 güne gelir dediler sizce normalmi bu çok bekliyorum gibi geldi bana.Bu arada aracım 1.6 edition opel astra j makyajlı kasa hatchback

ben bir ay önce verdim siparişimi dün geldi araç bayiye işlemleri yapıyorlar istanbula kasım 20-25 arası araç dağıtımı olacak dediler bana hep, dedikleri tarihte geldi becede çok zaman almış ben 14t sport aldım ama benim aldığım bayiye editionlarda gelmişti

alonetrf link' Alıntı:
Arkadaşlar ben aracımı 12 ekim tarihinde sipariş verdim bugün arayıp sordum 10-15 güne gelir dediler sizce normalmi bu çok bekliyorum gibi geldi bana.Bu arada aracım 1.6 edition opel astra j makyajlı kasa hatchback

6 Kasım sabahı öylesine bakmaya gittik o öğlen siparişi verdik :D 13'ü akşamı teslim aldık. Doğrusu o gün gümrükteymiş araba opel astra makyajlı 1,6 edition hb siyah. renk önemli beyaz ve farklı bir renk ise 2-3 hafta süre vermişlerdi bize, bir de ek bir şey istediyseniz donanım olarak o da süre alabilir atıyorum sunroof.

Ne sunroof ne birşey en düşük paketli araç için bu kadar bekletiyorlar anlamadım şimdi sinirlenmeye başladım aralık 1 geçerse getirmesinler istemiyorum araç filan böyle bir saçmalık olabilirmi ya :S şimdi öfkelendim :(

abi benim de en düşük paket. belki şanstı boşta araç vardı onu aldık bilemedim. ne renk istediniz o önemli

arkadaşlar ağustosta sipariş verdim aracı enjoy sunroof'lu, ekim gibi burada olur dediler, ekim oldu kasım,  çekiççç kasım oldu aralık,  çekiççç dün gittim ocak 1 dediler çok ciddi anlamda sinirlerim bozuldu, arabanın geleceği yoktu özellikle sunrooflu araç bekliyorsanız ihtimal daha da düşüyor. showroom'da nehir gri sport modeli vardı. satılmamıştı fiyat farkını ödeyerek bu aracı aldım, enjoy'u beklemeye kalksaydım bi 3 ay daha bekleyeceğe benziyordum :) yarın plaka işlemlerini halledicem cuma günü aracı çıkartacam nasip olursa.

Erm2323 link' Alıntı:
arkadaşlar ağustosta sipariş verdim aracı enjoy sunroof'lu, ekim gibi burada olur dediler, ekim oldu kasım,  çekiççç kasım oldu aralık,  çekiççç dün gittim ocak 1 dediler çok ciddi anlamda sinirlerim bozuldu, arabanın geleceği yoktu özellikle sunrooflu araç bekliyorsanız ihtimal daha da düşüyor. showroom'da nehir gri sport modeli vardı. satılmamıştı fiyat farkını ödeyerek bu aracı aldım, enjoy'u beklemeye kalksaydım bi 3 ay daha bekleyeceğe benziyordum :) yarın plaka işlemlerini halledicem cuma günü aracı çıkartacam nasip olursa.

Kötü bayi adamı sport sahibi yaparmış :)  

Sizinki biraz hayırlı olmuş dogrusu. Sport model, editiondan çok daha iyidir.

Geri