ATA 'yı ziyaret organizasyonu

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan HK
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
güzel buluşma oldu organizasyon güzeldi hüseyin abiye, opise ve emeği geçen herkese teşekkürler ...

öğleden sonra katılabildim güneş yanıklarından nasibimi alamadım ama go kartta çok eğlendik sohbetimiz muhabbetimiz süperdi. ben daha yeni geldim eve ama :)

oyyy ensemmmmm cayır cayır yanıyor be hala :D

hehehe.. çok güzel bir organizasyon daha oldu!.. hk72 Hüseyin abime burdan kocaman teşekkürlerimi sunuyorum! Herşey gerçekten harikaydı!..

:sorry: bende yanıyorum bende:sorry:
birde eve dönüşte güneşi tam karşıma almamla yanıklarım iki katına çıktı kollarım isyan ediyor hayata.
kusura bakmayın anıtkabirden sonra ki kısma katılamadığım için:ozur: emeği geçen herkese teşekkür ederim.özelliklede hüseyin abiye

bu arada ilk ben geldim saat 10 da :D

emeği geçen herkese ve yine bizleri en iyi şekilde karşılayan,misafirperver ANKARA'lı kardeş ve dostlarımıza çok çok teşekkürler hepiniz iyi ki varsınız
ve opel almışsınız da tanışmışız büyük şans bizler için samet arabanı değiştir :D

Hüseyin abiye teşekkür ederim birçok insanı bir araya getirdi saolsun koşuşturdu durdu bir arada anıtkabirin önünde resim çekilirken drift yapıyordu :D

istanbuldan gelen arkadaşlarımızıda umarım ağırlayabilmişizdir ! (Cengiz abi,Oktay,Cevat ve şöförleri Serhat:) )

saat 20:00 den sonraki aktiviteye katılamadım ama aldığım haberler beni mutlu etti ..

not: Oktay arabada unuttuğun opelim.net tişörtü için teşekkürler :D :D bedavadan sahip oldum hehe ve cengiz abi polis az daha alacaktı seni draglarda biz izleyiciyiz beyefendiiii :D

:( .........................
sen hiç konuşma hiiiiiiiiç

--------

Başkanıma öncelikle bi teşekkür ediyim:D:D
Yavuz-Oktay-Cengiz-Cevat- teee istanbuldan geldiniz ayaklarınıza sağlık öncelikle
bir kusurumuz olduysa AFFOLA,
Hüseyin abi cok teşekkürler opis+anıtkabir ayarlamaları için çok güzel oldu.
draglarda sevdanın yaptığı lastik yakma şovunu kacırdınız bir çoğunuz biliyorum:D
herşey bi yana incek süper oldu,bu kadar gülüpte bademciklerimi ağrıttığı hatırlamıyorum:D:D
Yavuz abi tekrardan kusura bakma uğurlayamadım seni,
Herşey için teşekkürler ayaklarınıza sağlık binlerce kez.

emeği geçen herkese ve yine bizleri en iyi şekilde karşılayan,misafirperver ANKARA'lı kardeş ve dostlarımıza çok çok teşekkürler hepiniz iyi ki varsınız
ve opel almışsınız da tanışmışız büyük şans bizler için samet arabanı değiştir :D

bi yerde bi calibra var takipteyim:D

Hüseyin abiye teşekkür ederim birçok insanı bir araya getirdi saolsun koşuşturdu durdu bir arada anıtkabirin önünde resim çekilirken drift yapıyordu :D

istanbuldan gelen arkadaşlarımızıda umarım ağırlayabilmişizdir ! (Cengiz abi,Oktay,Cevat ve şöförleri Serhat:) )

saat 20:00 den sonraki aktiviteye katılamadım ama aldığım haberler beni mutlu etti ..

not: Oktay arabada unuttuğun opelim.net tişörtü için teşekkürler :D :D bedavadan sahip oldum hehe ve cengiz abi polis az daha alacaktı seni draglarda biz izleyiciyiz beyefendiiii :D
yok Anıl almaz biz polislerle iyi anlaşırız,saygımızı sevgimizi kaybetmeyiz onlar bizler için var,ben sadece konumumuzu belli etttim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri