ATA 'yı ziyaret organizasyonu

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan HK
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ya orda yoktum ama bir an bile kopmadım sevda ablamın telefon kulağına yapıştı ama :D:D neyse işte süper eylenmişsiniz bidahakine bende gelecem inş. şimdi birazdan almanyaya gidiorm uçak kalkacak o yüzden gelemedim yoksa gelmeyi çooook istiyodum :( sağlık olsun bidahakineee sevdaa ablaaaa teşekkür ederim ayrıca :D:D:D sarjınıda bitirdik ama :kop:

hüseyin abiye çok ama çok teşekkür ederim. gerçekten çok uğraş ve emek verdi ve bu güzel organizasyonu ayarladı. ayrıca opis çalışanlarınada çok teşekkürler çok mu açtım ondanmıdır bilmiyorum ama bi bakmışım 3 tane döneri indirivermişim :D

ayrıca bir büyük teşekkürüde ankara dışından gelen abilerime borç bilirim. saolsunlar üşenmeden geldiler ve bizi onure ettiler. tabiiki ankaradan gelen arkadaşlarıda esgeçmek olmaz. onlar sayesinde kalabalık ve çok güzel bir organizasyon oldu. yolda konvoy halinde giderken diğer araçların korna çalıp el sallamalarıylada çok güzel görüntüler çıkardı.

günden bana geriye kalan yanık bir burun, v şeklinde yanmış bir boyun ve hala acıyan bir enseyle tamamen dökülen bir vucüt ama bu yorgunluğunda tadı ayrı oldu....

yavuz abi pistte ankaralıları duman ettim demişsin ama hüseyin abiye vurup sipin attırmasaydın bütün şeklin ve de şemalini kötü sarsacaktı :)

tekrardan emeği geçen herkese teşekkür ederim :alkis:

ben katılamadığım için üzgünüm .. inşallah bidahaki organizasyona...

bu arada acı kaybım 4 senedir üzerine titrediğim,kırılmasın,çizilmesin diye herşeyden sakındığım,gözüm gibi baktığım ve gözlerime taktığım güneş gözlüklerimi manevi değeri çok büyüktür 200 ytl :D sanırım dostlarımdan birinin aracında unuttum bulanların,görenlerin insaniyet namına :D bana özelden ulaşmasını rica ederim.Dediğim gibi manevi değeri herşeyden önemli yoksa gözlük mühim değil :D
cengiz abi direk arka koltuğa baktım :D ve buldum. gözlüğün bende yani abi hafta sonu direk ellerimle teslim ederim.

ya bırak abi :kop: :kop: arka koltuk diyorum sana... oktayyyy abiiiii nerdesin
siz yine beni kandırıp yaptınız bir numara ama hayırlısı bakalım gözlerimi dinlendirirken çektiniz değil mi onu mu diyorsun ben uyumuyordum ki plan yapıyordum :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri