ATA 'yı ziyaret organizasyonu

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan HK
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
gelen herkeze çok teşekkürler. inanılmaz güzel bi organizasyondu. akşamda sametin dediği gibi incekte inanılmaz güldük. boğazlarım halen ağırıyo.

Öncelikle bu organizasyona büyük bir özveri örneği gösterip Ankara dışından gelen başta başkanımız Yeliz hanım ve Eşine Yavuz Abiye, Oktay,Cevat ,Cengiz abiye, uşaktan gelen Banazlıkasap arkadaşımıza , Ankara dan katılan OPELİM.NET üyelerine , tüm arkadaşlara ,

GM Türkiye adına Ali Aşkan beye , güler yüzlü Opis personeline , Anıtkabir personeline, katılan katılamayan herkese sonsuz teşekkür ediyorum.

""Çok Keyifli ve eğlenceli bir buluşma oldu..
Öncelikle Hüseyin Ağbi ye onca yolu çekip gelen İstanbul ekibine ve tabiki katılan diğer bütün arkadaşlarıma teşekkür ederim.Keyifli Saaatlere dair görüntü ve Fotoğraflar en kısa sürede video arşivinde yer alır umarım:)""

Düzeltme ile Ekleme;

Sabah Opis önünde kalabalık kafile içinde tanımadıklarıma sen kimdin nickin neydi ile başlayan sonra keyifle devam eden sohbetler ara ara Samet in koşturarak gidip alıp getirdiği yeni misafirler
11,30 gibi İstanbul ekibi eksik fazlası;) (Demek tek geliyordun Yavuz..Ohoo herkes nerde ise burda)
Anıtkabir Gezisi ve hakketen Hüseyin ağbinin inanılmaz uğraşısı, komik kareler ve ajj arkadaşlarımız:D
Yemek saati gelmişmiydi gelmemişmiydi bilemem ama herkesin çok aç olduğu ve sonunda doyduğu zamanlarda üst üste yiyenlere artık bakamadığımm o süreççç:)
Ve Drag ( o kısım çok eğlenceliydi ilk kez izlediğim ve sonunda o piste nail olduğum:D:D:D:D Okan Teşekkür ederim bu arada;) ama unuttum valla 1 den atmayı:D arabadaki sesden korkup:D)
Ve Cumhuriyette ki yorgunluk çaylarımız (ama sarmaşıktaki çay taze ve güzeldi söyleyimm;) mhmm)
Akşam seriiinnnn seriiiinnn incekte kahkalarla sımsıcak dostane sohbetimiz sonunda evlerimize dönüş..

Sonuç kısık seslerr:D ve yanık kol yüzler:D..
(yavuz vedalaşamadık kusura bakmaa karting pistini dağıtıyormuşsun o ara;))

Son düzenleme:
Arkadaşlar iyiki sizleri tanımışım iyiki varsınız.:good:
ben böle güzel bi yorgunluk yaşamadım .bu gece yattığım yeride çok :D beğendim ayrıca güzel bi amale yanığım oldu:D . resimleri bu akşam eklemeye başlarım inş.

Hüseyin sana ayrıyeten koşuşturmaların,çabaların için teşekkür ederiz.
Bu arada Yavuz dün gece yolda carting için bu ankaralılar işi bilmiyor yine fena hırpaladım hepsini dedi haberiniz olsun :)

Hüseyin sana ayrıyeten koşuşturmaların,çabaların için teşekkür ederiz.
Bu arada Yavuz dün gece yolda carting için bu ankaralılar işi bilmiyor yine fena hırpaladım hepsini dedi haberiniz olsun :)

yavuz abi beni katmamıştır herhalde cartingde son turda müsade ettim kendine ayıp olmasın diye yoksa bayrağı gögüslemiştim önünde :D

""Hehh resimlermişş hanii lastik yakarken resimlerim:D:D:D:D:D ""

Samet; 'sen patlattınn' :D:D ilahi C C bademciklerimizz ağrıoo sayendedir bilesin..

Son düzenleme:
""Hehh resimlermişş hanii lastik yakarken resimlerim:D:D:D:D:D""
:eek: lastik yakarken mi :D sen bizi güldürdün ALLAH' da seni güldürsün inşallah
bu arada acı kaybım 4 senedir üzerine titrediğim,kırılmasın,çizilmesin diye herşeyden sakındığım,gözüm gibi baktığım ve gözlerime taktığım güneş gözlüklerimi manevi değeri çok büyüktür 200 ytl :D sanırım dostlarımdan birinin aracında unuttum bulanların,görenlerin insaniyet namına :D bana özelden ulaşmasını rica ederim.Dediğim gibi manevi değeri herşeyden önemli yoksa gözlük mühim değil :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri