ATA 'yı ziyaret organizasyonu

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan HK
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kadir olayda manevi değer söz konusu anladın sen onu :)

go kartta şike wardı arkadaşlar ben onu bunu bilmem benimki yürümedi....

siz yine beni kandırıp yaptınız bir numara ama hayırlısı bakalım gözlerimi dinlendirirken çektiniz değil mi onu mu diyorsun ben uyumuyordum ki plan yapıyordum :D

""Planmııı...A planı yunanistana kontör,,B planı Bulgaristan,,yadaa C planı alnımızın teri ile ceviz kırıp kazanalım Calibranın parasını:kop: :kop:

Oktay adam yeni gitti WC ye niee çağırıyorsun kli yalnız gidilmiomuuu:kop: siz çok yaşayın ya..""

arkadaşlar anlatılanlara bakınca iyice içim gitti. keşke gelebilseydim. Ama c.tesi yaptığım halı saha maçında kaburgam çatlamış. Pazar günüm tamamen hastanede geçti. Sizinle tanışmak için iyi bir fırsattı ama değerlendiremedim.

arkadaşlar anlatılanlara bakınca iyice içim gitti. keşke gelebilseydim. Ama c.tesi yaptığım halı saha maçında kaburgam çatlamış. Pazar günüm tamamen hastanede geçti. Sizinle tanışmak için iyi bir fırsattı ama değerlendiremedim.
geçmiş olsun üzücü bir durum, ALLAH izin verirse ilerki buluşmada yani 20 temmuz abantta aramıza katılırsınız inşallah

""Planmııı...A planı yunanistana kontör,,B planı Bulgaristan,,yadaa C planı alnımızın teri ile ceviz kırıp kazanalım Calibranın parasını:kop: :kop:

Oktay adam yeni gitti WC ye niee çağırıyorsun kli yalnız gidilmiomuuu:kop: siz çok yaşayın ya..""
:D yahu ben de şaşırdım tek başına gidemiyor ablası korkuyor :kop:

Abant'a ismimi yazdırdım. Allah izin verirse oradayım. Teşekkür ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri